Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Milujete luxusní kabelky z krokodýlí kůže? Tak se podívejte, jak se vyrábějí. Video není pro citlivé povahy

+ Další 2 fotografie
Organizace zabývající se ochranou zvířat PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), zveřejnila toto šokující video. Zvířata jsou zde zaživa stahována z kůže a umírají i několik hodin. Z jejich kůže si pak můžete koupit "luxusní" a drahou kabelku.

Organizace PETA zveřejnila šokující video z Vietnamu, na kterém stahují zaživa krokodýly. Krokodýlí kůže patří mezi drahé a luxusní komodity. Kabelky, botičky, pásky a další luxusní zboží vyrábějí i přední módní značky, jako například Louis Vuitton. I tam jdou kůže z těchto jatek.

První dají plazům elektrický šok. Poté krokodýlům rozříznou krk a do páteře zarazí kovovou tyč. Vše je prováděno zaživa. Zvířata jsou pak stažena z kůže a ponechána svému osudu, dokud nevykrvácí.

Hrůzné video ukazuje, že i přesto, že z nich byla sundána kůže, tak se neustále pohybují. Pracovník krokodýlí farmy potvrdil, že zvířata umírají někdy i několik hodin.

Prezidentka PETA Ingrid Newkirk vyzvala spotřebitele, vietnamské ministerstvo zemědělství a LVMH (mateřská společnost módních značek Louis Vuitton, Givenchy, Christian Dior a Marc Jacobs), aby přestali vyrábět krokodýlí konfekci a ukončili tak zabíjení a týrání těchto nevinných zvířat.

Kabelky, boty, pásky na hodinky a další výrobky z kůže stojí neuvěřitelné peníze. Módní návrháři se nestydí jeden designový kousek prodat i za desítky tisíc dolarů. Celebrity a bohaté paničky si pak mohou dopřát tyto „luxusní“ kousky do své sbírky.

A jak vám se líbí výrobky z krokodýlí kůže?

Související články

Další články