Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Milujete herečku Keiru Knightley? Tak to musíte vidět Colette: PŘÍBĚH VÁŠNĚ!

Zdroj: csfd
+ Další 4 fotografie
Filmové premiéry
Do kin přichází nový životopisný snímek režiséra Washe Westmorelanda (52) Colette: Příběh vášně. Do hlavní role byla obsazena něžná Keira Knightley (33).

Film Colette: Příběh vášně je historické drama o Sidonii-Gabrielle Colette, která je nekonvenční a talentovaná mladá žena. Colette, již ztvárnila kráska Keira Knightley, se zamiluje do o 15 let staršího muže, a to ji inspiruje ke psaní románů. Děj se odehrává v Paříži v první polovině 20. století. Spisovatelku čeká řada nástrah života, které bude muset překonat. Režisérem životopisného filmu je Wash Westmoreland, z jehož dílny je například filmové drama Pořád jsem to já (2014).

Premiéra snímku proběhne 28. 2. 2019 v českých kinech. Film by měl podle všech předpokladů sklidit úspěch a diváci by z kin měli odcházet spokojení.

V tomto týdnu nás čekají ještě premiéry filmů Co jsme komu zase udělali?, komedie přirovnávaná k francouzské verzi Mostu! Dále se na plátnech objeví horor Všechno nejhorší 2, dobrodružná komedie Yomeddine, srbský thriller Jižní vítr nebo rumunské komediální drama Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři.

Související články

Další články