Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Milujete Anděla Páně? Víme, o čem bude třetí díl neskutečně oblíbené pohádky!

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 17 fotografií
Skvělý film
První díl i druhé pokračování Anděla Páně patří mezi nejoblíbenější české pohádky posledních let. Šance, že vznikne i třetí díl, nejsou vůbec malé. A režisér obou filmů Jiří Strach (45) se rozpovídal, o čem by mohlo v dalším pokračování jít!

Příběh o čertu Uriášovi a andělu Petronelovi se okamžitě zařadil mezi oblíbené české vánoční filmy. Oba díly pohádky Anděl Páně jsou u diváků neskutečně populární. Na snímky s Ivanem Trojanem (54), Vicou Kerekes (37) nebo Bolkem Polívkou (69) se pokaždé dívá neskutečné množství Čechů.

A šance, že vznikne i třetí díl, jsou velice vysoké. Režisér Jiří Strach už dokonce tuší, o co v dalším dílu půjde. "Tak třeba jeden z teoreticky možných nápadů vychází z myšlenky, že protihráčem tandemu anděla Petronela a čerta Uriáše by se stal Ježíšek. Jestliže se v druhém dílu Anděla Páně zakutálelo na Zemi jablko poznání z rajského stromu, příště by se mohl zatoulat, dejme tomu, sám malý Ježíšek. A naše osvědčené zásahové komando by jeho návrat dostalo na starost," prozradil Strach pro server idnes.cz.

Podle Stracha ale zároveň není natáčení třetího Anděla Páně otázkou příštích měsíců. "Tak rychle to určitě nepůjde," řekl režisér. Snad ale tvůrci nebudou s ničím otáleta do příprav se pustí hned, jakmile to půjde.

Související články

Další články