Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Milujeme své babičky i tetičky… Tohle je ale 5 hrozných věcí, které dělají malým dětem!

Babi, mám tě moc ráda, ale mohla bys prosím přestat snídat ty topinky
s česnekem, kdy mi pak chceš dát pusu?
Zdroj: archiv

Babičky, tetičky, kmotry a chůvy jsou pro nás stejně důležité jako naši rodiče. Inspirují nás, vychovávají nás, učí nás již od útlého dětství poznávat svět… Milujeme jejich vyprávění, jejich kuře na paprice, knedlíčkovou polévku i tajné dohody, které s námi uzavírají. Ale přesto všechno jim musíme vytknout těchhle 5 věcí, kterých se na nás jako na dětech dopouštěly!

1) Otírání upatlané pusy nasliněným kapesníkem

Otázka je, jestli bylo lepší mít kolem pusy čokoládový termix nebo babiččiny sliny.

2) Pichlavé polibky

Nikdy jsme se neodvážili zeptat se, proč nás při pusinkování tak strašně píchají! Dnes už to chápeme. Kosmetička jim totiž nikdy neřekla, že si nesmějí své ztvrdlé chloupky kolem brady holit, že pak tvrdnou ještě víc!

3) Poukazování na to, že jsme se vykrmili

Když nám babička řekla, „že jsme se pěkně opravili“, že jsme konečně „pěkná holka“ nebo „pěkný kluk“, bylo to znamení, že zas máme po prázdninách 10 kilo nadváhu, ale babička z toho má neskrývanou radost.

4) Výchova k všežravosti

Tak dlouho nám babičky vtloukaly do hlavy, že se má jíst všechno, a to včetně tlustého masa, že si dnes ten bůček zkrátka nedokážeme odpustit. A všechno, co nám kde nandají na talíř, prostě spaseme do posledního drobku, protože jsme zkrátka slušně vychovaní a co by za to děti v Africe daly.

5) Podsouvání společných vlastností s našimi rodiči

Určitě jste si od své babičky vyslechli nejmíň stokrát, jak moc jste si podobní se svou maminkou nebo tatínkem. Že máte stejně křivý zadeček, řídké vlásky, nožky do X a dalších sto věcí, které jste si vždycky přáli dostat do vínku!

Ale jinak je vážně milujeme!

Související články

Další články