Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Milovník dětí Jackson si vzal dceru Elvise Presleyho: Prozradila, co jí dělal v posteli!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 97 fotografií
Výročí svatby
Přesně před pětadvaceti lety se Michael Jackson (†50) poprvé oženil. V prosluněné Dominikánské republice si vzal Lisu Marii Presley (51), dceru legendárního Elvise Presleyho (†42). Manželství nemělo dlouhého trvání, už během něj se navíc začalo Jacksonovo jméno skloňovat v souvislosti s obviněními z pedofilie!

Psal se čtvrtek 26. května 1994, když si Michael Jackson vyměnil manželský slib s Lisou Marií Presley (51). Už tehdy lidé kroutili hlavou a spekulovali o pravých důvodech zpěvákova sňatku s dcerou Elvise Presleyho

Mluvilo se o tom, že se Jackson snažil odvést pozornost od obvinění, která z něj dělala pedofila. A tahle šuškanda ještě zesílila po rozvodu, který už v tichosti proběhl za necelé dva roky.

Sama Lisa domněnky docela přiživila, když se dostalo na povrch, jaký byl Michael v posteli. „Měli spolu velmi intenzivní a aktivní sexuální život. Jednou vyprávěla kamarádce, že je Michael v posteli divoký a úžasný, jen měl řadu dost zvláštních zvyků,“ píše Randy Taraborelli, zpěvákův dlouholetý přítel, v knize o jeho životě.

Jackson údajně nezvládl souložit bez make-upu, navíc musela být naprostá tma. Na povlečení pak zůstávaly skvrny a král popu se prý pokaždé musel jít přemalovat.

Těžko říct, jestli si to Lisa nevymyslela, aby svého zesnulého exmanžela pošpinila. Jisté však je, že údajné oběti jeho pedofilních choutek se ozývají i deset let po Jacksonově smrti. Kauzu znovu oživil dokument Leaving Neverland, který z Michaela v očích mnohých udělal bezcitnou zrůdu.

Související články

Další články