Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Milovníci Alfa v slzách: Zemřel taťka Willie Tanner, ve věku 75 let podlehl rakovině

Zdroj: csfd
+ Další 3 fotografie
Smutná zpráva
Herec Max Wright, známý především jako Willie Tanner z oblíbeného seriálu Alf, odešel do hereckého nebe. Ve svých 75 podlehl zákeřné rakovině, se kterou se potýkal už od roku 1995. Zemřel v poklidu ve svém domě v Kalifornii.

Max Wright, který je v Česku neodmyslitelně spjatý především s postavou Willieho Tannera z oblíbeného seriálu Alf, podlehl rakovině. Ta mu byla poprvé diagnostikována už v roce 1995 a ačkoliv byl tehdy vyléčen, zákeřná nemoc se vrátila. Svůj boj s ní nakonec prohrál.

Zpráva o jeho smrti přišla jen chvíli poté, co bylo světu oznámeno, že slíbené pokračování seriálu nevznikne. Herec se často objevoval v sitcomech či komediálních seriálech a byl známý jako člověk, jehož scény vždy patřily mezi ty nejvtipnější. Hrál ale i ve filmech, například Bílá míle, Dej si pohov, kámoši 2 či Sen noci svatojánské. Co Čechům není známo, je, že se prosadil i na divadelních prknech.

Wright po sobě zanechal manželku Lindu a děti Bena a Daisy. Jako taťka Willie bude nejen pro české diváky nezapomenutelný navždy.

Související články

Další články