Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Milovnice života Olga Menzelová slaví 45: Tři děti s třemi tatínky a tělo pětadvacítky

Olga Menzelová slaví 45: Postavu by jí mohla závidět kdejaká dvacítka
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 15 fotografií
NAROZENINY

Olga Menzelová strávila dlouhých dvaadvacet let po boku oscarového režiséra Jiřího Menzela. Ten však v září roku 2020 zemřel, a jak poté Olga řekla pro iDNES, díru v sobě po něm bude mít už napořád. Producentka a podnikatelka se však neutápí v bolestech a vypadá skvěle. Pravidelně cvičí a na 45 let, které dneska slaví, rozhodně nevypadá.

Producentka a podnikatelka Olga Menzelová se narodila v roce 1978 v Praze. Jako mladá se věnovala sportu, především pak atletice, ve které se jí dařilo sbírat úspěchy. Ve štafetě na 4x400 metrů dokonce získala i několik medailí z mistrovství republiky.

Olga Menzelová a Jiří Menzel

Studovala na sportovním gymnáziu, poté ale pokračovala na ekonomii. Jenže u té dlouho nevydržela a dala se na žurnalistiku. Lákaly ji ale taky další obory, a tak vystudovala produkci na DAMU. Působila coby produkční ve sportovních televizních redakcích, v roce 2006 pak založila firmu Medialogue a začala pořádat výstavy fotografií.

V době, kdy pracovala v Českém rozhlase, se seznámila s oscarovým režisérem Jiřím Menzelem. Když se poznali, tak si do oka příliš nepadli, později spolu ale začali randit a vydrželi spolu dlouhých 22 let.

Olga Menzelová měla nemanželský vztah

Menzelovi si však prošli i jednou krizí – kvůli dětem, které Menzel nechtěl. „Myslela jsem si, že se to zlomí, ale nezlomilo. Takže jsme byli domluvení, že se naše cesty rozdělí,“ řekla v pořadu Povídej.

Olga Menzelová měla mimomanželský vztah s režisérem Jaroslavem Brabcem, se kterým byla dva roky. V roce 2008 se jim narodila dcera Anna Karolína, kterou společně nějakou dobu vychovávali. Olga se ale s Brabcem rozešla a po čase se vrátila zpátky k Menzelovi. Ten pak svůj postoj na rodinu změnil a společně přivedli na svět dceru Evu Marii. „Uvědomil si, že se manželství rozpadne a přijdeme vzájemně o sebe. Bylo to takové překotné. Ale vůbec ničeho nelituji,“ dodala Menzelová.

Menzela později mrzelo, že děti neměl už dříve. „Bylo mu líto, že se nedožije jejich dospívání. Chtěl jim toho předat co nejvíce. Říkala jsem mu, že to nevadí. Zase bychom toho tolik nezažili. Hodně jsme s Jirkou cestovali,“ vzpomíná Olga.

Olga Menzelová přišla o manžela

V roce 2017 dostal jejich vztah další tvrdou ránu. Menzel prodělal zánět mozkových blan, musel na složitou operaci hlavy a několik týdnů byl v umělém spánku. Z toho se sice probral, skončil ale na lůžku a poté na vozíčku. Olga se o něj přesto do poslední chvíle starala. Jiří Menzel zemřel v září roku 2020.

O dva měsíce později se Olga na sociálních sítích pochlubila třetím dítětem – dvouletým Albertem. „Seznamte se: nejpronásledo­vanější dítě – zřejmě nejen v Praze. Všichni vědí, že existuje, ale nikdy ho nikdo neviděl, někdo jako yetti – Náš Albísek,“ napsala o svém synovi, kterého porodila na Mallorce. „Alberta vnímám jako takové pokračování. Jeden muž mi ze života odešel, druhý přišel,“ dodala.

Cviky Olgy Menzelové

Od Menzelovy smrti uplynuly více než dva roky, s jeho ztrátou se ale Olga vypořádává dodnes. „Je to strašně zvláštní věc. Tu díru po Jirkovi v sobě budu mít napořád, protože to je… Nikdo předtím mi neumřel. Jirka byl první a jeho osobnost byla prostě pro mě absolutně nenahraditelná. Není to tak, že to místo zaplácnu někým jiným, takhle to nemůže fungovat a nebude to fungovat,“ svěřila se pro web iDNES.

Dnes Olga Menzelová slaví 45 let, stále se ale udržuje v parádní kondici. Cvičí a vypadá skvěle „Jediné, co je potřeba, je pravidelnost. Stačí pár minut… Já se mučím nejraději ráno,“ napsala k jednomu z příspěvků se cvikem, které na svých sociálních sítích zveřejňuje pravidelně. Jejím současným partnerem je Albertův tatínek, egyptolog Miroslav Bárta, se kterým žijí v poklidném souladu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy