Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Milovnice sexuálního života Jitka Asterová na stará kolena pěkně provokuje: Takhle se chlubí, jak umí kouřit spoustu věcí najednou!

Zdroj: herminapress.cz

Herečka, moderátorka a hlavně propagátorka aktivního sexuálního života žen středního věku Jitka Asterová zase jednou předvedla své nezvyklé dovednosti. Dáma, která nemá žádné zábrany mluvit o sexu a už vůbec nemá zábrany sex provozovat, dokáže vykouřit více předmětů najednou.

Předvedla se tak ve společnosti čerstvě zrzavé komety Markéty Mayerové, bývalé ikony televizních pořadů devadesátých let. Obě zasloužilé matky se posadily spolu na gauč a pořádně se protáhly čoudem z vodní dýmky. "Vedle dýmky zvládnu kouřit i cigáro, co by ne? Jsem přece ženská, tak si musím poradit s více věcmi najednou," okomentovala svoje počínání "Asterka".

Ačkoliv se tak stalo na křtu hotelového pokoje celého zařízeného v bílé barvě, Jitčino jednání připomínalo spíše praktiky v dark roomu. A co vy, pánové, štrejchli byste si s touto nadmíru zkušenou "hulibrčkou"? Tipujeme, že takový Indián Jan Pokorný, běžně vystavující na odiv svou "dýmku míru", by už věděl, jak s čile kouřící herečkou naložit.

Související články

Další články