Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Eva Burešová propadla okultismu. Doma mám oltář, karty, kameny i symboly, říká. Forejta jí předpověděla věštba

+ Dalších 7 fotografií

Hvězda seriálu Zoo herečka Eva Burešová má zálibu nejen v ezoterice, ale i potetovaných mužích. Její sen najít si partnera, jehož tělo zdobí celá řada obrázků, se jí splnil v její lásce a otci jejího mladšího syna Tristana, slavném kuchaři Přemku Forejtovi. Dvojnásobná maminka v rozhovoru pro eXtra.cz se svěřila s dojmy z nového tetování svého přítele a promluvila o údajné staré věštbě. 

Vlastní oltář

Oblíbená seriálová i muzikálová herečka Eva Burešová je známá tím, že pojem ezoterika jí není cizí. Má své oblíbené rituály, které pravidelně praktikuje, a dokonce je vášnivou sběratelkou vykládacích karet. "Mám svých karet spoustu, protože je tak trochu asi už sbírám, takže jich mám opravdu hodně. Doma mám svůj oltář, kde mám všechny možný knížky, svíčky, vykuřovadla, symboly a kameny a mám tam i různé karty," řekla eXtra.cz Eva, která si pravidelně vytahuje z balíčku karty, když se chystá na představení.

Dvojnásobná maminka však sama prý kartářku či numeroložku nenavštěvuje. "Věřím na to, mám ráda kartářky, ale zatím jsem nepotkala žádnou, která by měla moji důvěru natolik, že bych si něco od ní chtěla nechat přečíst," prozradila česká seriálová hvězda na křtu svého v pořadí již čtvrtého diáře.


Tajemná věštba

V kuloárech se ale šušká, že když byla ještě náctiletá, bylo jí údajně předpovězeno, že si jednou najde hodně potetovaného muže. Na tajemnou věštbu jsme se neopomněli zeptat. "O tom nic nevím," odpověděla překvapená zpěvačka. "Ale pokud to někdy někdo takhle řekl, tak se mu to dost povedlo... Je to takový trapný, ale já jsem se nedávno takhle podívala na toho svýho potetovanýho muže a říkala jsem si: 'Do Prčic, já kdybych byla kdekoli, kdykoli a on by byl v místnosti, já bych se do něj pokaždé zamilovala znova'. Je to pro mě chlap, kterýho jsem si vždycky přála mít, nejen chováním, jak je úžasnej, hodnej, tolerantní, milej, podporující, ale i tím fyzičnem," pěla sympatická brunetka oslavné ódy na svého partnera, šéfkuchaře Přemka Forejta.

Burešová si podle svých slov vždy přála muže, jehož tělo budou zdobit mnohá tetování, což se jí vyplnilo. Přemek totiž nedávno rozšířil svou soukromou galerii o další přírůstek a nechal si tetovat krk. "Fyzicky jsem u toho nebyla, ale byli jsme spolu přes facetime. Já jsem zrovna točila Zoo, tak jsem na to koukala. Volala jsem mu během natáčení, protože jsem chtěla vědět, jak to bude vypadat, a když přijel domů, tak to bylo úplně... moc hezké, moc se mi to líbí," říkala Eva s uličnickým smíchem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy