Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Milovnice luxusu Plačková překvapila: Dříve jsem nosila fejky! Kolik si dnes vydělává?

Zuzana Plačková: Influencerka nežila vždy v přepychu. Nosila i fejky
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
zpověď

Královna sociálních sítí, influencerka Zuzana Strausz Plačková (30) si ráda dopřává luxusu. Drahá auta, dovolené nebo nejnovější módní kousky od světových značek. Ne vždycky tomu ale tak bylo! Jak sama přiznala na svém Instagramu, dříve si o přepychu mohla nechat jen zdát.  “Dříve jsem nosila fejky i já, vůbec to neodsuzuju!” Kolik si dnes vydělává? 

Zuzana Strausz Plačková si ráda dopřává luxusu. Bývalá hvězda reality show Hotel Paradise se dopracovala až do pozice snad nejvlivnější influencerky na česko-slovenské scéně. Ne nadarmo se na sociálních sítí prezentuje jako “Queen”.

Jen svým Instagramem si už v roce 2019 dokázala měsíčně vydělat v průměru téměř půl milionu korun, jak sama prozradila v rozhovoru pro Refresher. Později se na sociálních sítích pochlubila, že jí není ani 30 a je z ní milionářka.

"V eurech už jsem konečně milionářka a dokázala jsem si tento sen splnit do třicítky. Kdyby mělo toto všechno skončit, mám poctivě vydělané a ušetřené peníze, ze kterých bych mohla čerpat hodně let,“ pochlubila se.

Od té doby se ale počet jejích fanoušků zvýšil a dá se předpokládat, že průměrné příjmy se ještě o dost navýšily. Zuzana se navíc věnuje svým vlastním projektům a podnikání.

Plačková miluje luxus

Úspěšná influencerka a podnikatelka se netají tím, že si ráda dopřává luxusu. Miluje drahá auta, luxusní dovolenkové destinace nebo drahé kousky od světových módních značek. Jak sama na svém Instagramu prozradila, ne vždycky žila v přepychu!

Během dovolené v Turecku narazila na obchod s napodobeninami značek typu Gucci nebo Dior. Ten ji zaujal a zavítala dovnitř. O tom se vzápětí rozpovídala. “Já si pamatuju, když jsem nosila fejky asi sedm let zpátky, tenkrát jsme byli taky v Turecku. Ty fejky tu stály třeba 20 eur a teď stojí třeba 100 eur. Je tu nějaká kabelka, úplně hrozná napodobenina, a stojí 450 eur, přepal! Podle mě se to nevyplatí koupit a radši si kupte originál,” přiznala, že luxusní styl života nežije odjakživa.

“Na jednu stranu, vůbec to neodsuzuju, protože jsem fejkové věci nosila dříve i já, takže každý ať si koupí, co chce. Myslím si, že člověk si musí projít obojím,” dodala.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy