Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Milovnice luxusu Lela Ceterová: Kabelky za desetitisíce i kožichy z pravých zvířat

Lela Ceterová má ráda módu.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Luxusní móda

Influencerka a manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly (38) Lela Ceterová (34) má ráda módu a luxusní věci. To již několikrát ukázala na nejrůznějších akcích, kam vynesla kousky za desítky a někdy i stovky tisíc. Kromě drahých kabelek má zálibu v pravých kožešinách. Nedávno na Instagramu oblékla kožich z pravé lišky za osm tisíc.

Lela Ceterová má módu ráda a obzvlášť ujíždí na drahých kouscích. Před pár dny například přidala na svůj Instagram fotografii, na níž byla celá oděna v luxusu. Na sobě měla pravý kožich z lišky za osm tisíc korun, černou kabelku Yves Saint Laurent, která vyjde na více než 60 tisíc korun.

Nechyběla ani černobílá šála s logem Louis Vuitton za 14 tisíc korun, která už však není na oficiálních stránkách dostupná. Kromě toho si ještě vzala luxusní černé sluneční brýle od značky Bettega Veneta za více než pět tisíc korun.

Milovnice Versaceho

Nedávno přidala na sociální sítě také fotografii, na níž je společně s maminkou, a bylo to ze dne, kdy se konal Oktagon 47 v Bratislavě. Lela v říjnu jela do hlavního města Slovenska podpořit svého muže Karlose Vémolu na zápas proti Pavolu Langerovi, o čemž jsme psali v tomto článku.

Lela na sobě měla černý kožíšek a černou kabelku s logem medúzy od Versaceho, která stojí více než padesát tisíc korun. Ten večer obula i boty na platformě a tenkém podpatku za 27 tisíc. A jako vždy nechyběly na ruce luxusní náramky od Cartiera, každý stojí více než 100 tisíc korun.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy