Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Milovnice jídla a života foodblogerka Kamu přiznala barvu: Deprese a syndrom vyhoření

Kamu si prošla těžkým obdobím.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
problémy
Známá kuchařka, autorka, blogerka a milovnice jídla a cestování Kamila Rundusová (29) po dlouhé době přiznala barvu. Jak sama napsala na svém instagramovém profilu - začala cítit, že už je čas, aby se veřejnosti přiznala k temnému období svého života, které před nedávnem prožila...

"Všechno má svůj čas. A teď cejtím, že je tak na čase přiznat barvu. Protože právě barvy mě provázej celej můj život a někdy je to hodně RŮŽOVÝ, ale někdy taky pořádně HNĚDÝ," začala své vyprávění Kamu. Svým fanouškům a lidem, kteří ji sledují, sdělila, že není všechno zlato, co se třpytí, tedy spokojené tváře na Instagramu nemusí znamenat také spokojenost v reálném životě.

Kamu přiznala, že po tvůrčím období, kdy psala jednu knihu za druhou a účastnila se několika projektů, pocítila najednou stav úplného vyhoření. "Síla vnějšího světa, nekonečný hodnocení a souzení od ostatních, všudepřítomný hrozby o konci světa v otázkách ekologie, negace.... A protože já jsem jedna velká houba, která do sebe vše nasává a bere si až moc k srdci... Z ničeho nic jsem se dostala do úzkostlivých depresí, který pálily na hrudi, až došlo k nepříjemnýmu stavu, kterej bych nazvala vyhořením," popsala své niterné pocity oblíbená kuchařka.

Kvůli temnému období, kterým si zhruba před půl rokem prošla, dokonce chtěla smazat svůj Instagram, ale k tomu naštěstí nedošlo. Kamu se vzchopila a už zase má důvod k úsměvu. To jistě potěšilo i její fanoušky, kteří se nechávají Kamilou inspirovat a rádi sledují její cestu.

Teď už ví, že ani vždy usměvavá Kamu nemá život jako z pohádky a že syndrom vyhoření může potkat i takovou milovnici života, jakou ona bezpochyby je.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy