Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Milovická paterčata oslavila 6. narozeniny: Do školy se pečlivě připravují

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Slavná česká paterčata během víkendu oslavila už šesté narozeniny. Rostou jako z vody a rodiče přiznávají, že jim každodenní příprava a procvičování v rámci vzdělávacího programu Maxík dává pořádně zabrat.

První česká paterčata slavila 2. června už šesté narozeniny. Pomalu se jim to blíží a příští rok pro ně začíná povinná školní docházka. Na nástup do školy se pečlivě připravují v přípravném vzdělávacím programu Maxík, který navštěvovali od ledna do května.

Děti prý program velmi bavil a naučily se v něm spousty nových dovedností. Procvičily si jemnou i hrubou motoriku, paměť, sluchové rozlišování a zrakovou pozornost. Ale pro rodiče to nebylo úplně jednoduché. S dětmi poctivě procvičovali zadané úkoly, což jim denně zabralo 2 až 3 hodiny. Všechno ale zvládli.

Rodiče Alexandra a Antonín požádali už dříve o odklad začátku povinné školní docházky, a tak paterčata čeká poslední rok ve školce. „Čeká nás 5× příprava dětí na ZŠ. Děti jsou narozeny v červnu, proto požádáme o odklad školní docházky,“ popsali rodiče již v únoru.

Na webu Rodinného centra Milovice rodiče poděkovali učitelkám, které se dětem věnovaly. „Rádi bychom touto cestou poděkovali všem paní učitelkám, které letos učily naše děti. Přejeme jim příjemně prožité prázdniny,“ popisovala vděčná Alexandra s Antonínem.

Související články

Další články