Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Milovická paterčata opět potřebují vaši pomoc: Repelenty a balzámy na rty, jedou snad na tábor?

+ Další 4 fotografie
paterčata
Slavná česká paterčata rostou jako z vody. Dětem pomalu jde na sedmý rok, ale do školy zatím nešly. Jejich rodiče totiž zažádali o odklad. Po prázdninách ale má všech pět dětí nastoupit do školy a rodiče opět požádali Čechy o finanční pomoc. Co jim schází?

Terezka, Martin, Deny, Míša a Alex jdou po prázdninách do první třídy. Není pochyb o tom, že první školní rok bude pro rodinu velmi náročný. Pomůcky a školní potřeby pro pět dětí pořádně zatíží rodinný rozpočet, proto se rodina opět obrátila na Čechy s prosbou.

Na internetových stránkách milovického rodinného centra se můžete dozvědět, že předškolní vzdělávací program Maxík všechny děti velmi bavil. Naučily se spoustu nových věcí, básniček, procvičily jemnou i hrubou motoriku, paměť, sluchové rozlišování i zrakovou pozornost.

Nyní rodina požádala širokou veřejnost o pomoct. Moc by se jim hodily věci jako sprchové gely, tekutá mýdla, repelenty, balzámy na rty nebo pomůcky do první třídy. O tom, jak můžete pomoci se dozvíte více zde.

Skoro to vypadá, že se děti chystají na tábor. Samozřejmě, že rodině můžete pomoci finančním příspěvkem zde. „Rádi bychom touto cestou poděkovali všem paní učitelkám, které letos učily naše děti. Přejeme jim příjemně prožité prázdniny,“ popisovala vděčná Alexandra s Antonínem.

Mohlo by vás zajímat

Další články