Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Milovaný Paul Walker: 4 důvody, proč na něj fanoušci nemůžou zapomenout!

+ Další 3 fotografie
Smrt hrdiny filmů Rychle a zběsile Paula Walkera (†40) 30. listopadu 2013 šokovala rodinu i fanoušky. V plné rychlosti narazil do sloupu a jeho luxusní auto za pár vteřin shořelo na popel. Ani pět let po tragédii na něj filmový svět nemůže zapomenout. Pojďme si připomenout, proč byl Walker tak výjimečný.

1. Zemřel jako James Dean

Jestli má Amerika hereckou legendu s bouřlivým osudem, tak je to James Dean. Talentovaný herec s životem bouřliváka, který se ve 24 letech zabil v autě. Jeho legenda stále žije a poté, co zemřel Paul Walker, ho s ním všichni ještě víc srovnávají. Ten se sice dožil čtyřicítky, ale také zemřel mladý a krásný, na vrcholu sil a kariéry. Stejně, jako tenkrát James Dean.

2. Býval to slavný model

Co si budeme povídat, Paul Walker byl kus. Blond vlasy, modré oči, perfektní tělo. Toho si byli vědomi i návrháři a on byl několik sezón modelem značky Davidoff. V roce 2001 se navíc v magazínu People umístil v žebříčku 50 nejvíc sexy lidí planety.

3. Obětavá práce pro charitu

Paul si sice užíval slávy plnými doušky a jeho garáž byla narvaná luxusními auty, ale ani tehdy nezapomínal na ostatní. Jeho srdce bylo neustále otevřené potřebným a on osobně v roce 2010 založil neziskovku Reach Out Worldwide. Ta zajišťovala vše potřebné lidem, kterých se dotkly přírodní katastrofy a humanitární krize. Díky jeho slavnému jménu přilákala organizace mnoho dárců a on mohl pomáhat po celém světě.

4. Dcera Meadow je jeho klonem

Po smrti tu herec nechal svou dceru Meadow (20). Sympatická dívka má stejné oči a pohled, jako její tatínek. Meadow by klidně mohla být celebritka, obrážet večírky, házet si denně tucty selfíček na Instagram a zajímat se jenom o nové kabelky a rtěnky. Ale ona se potatila. Paul Walker věnoval velkou část svého života záchraně oceánů a jeho dcera dělá to samé. Vede organizaci udělující granty studentům a doktorandům mořské biologie. Takovým, kteří přichází s nápady, jak zachránit život v moři.

Související články

Další články