Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Milostný život Tomia Okamury: Tyto ženy mu prošly postelí! Kolik má zářezů na pažbě?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Tomio Okamura (45) si splnil sen a se svým hnutím Svoboda a přímá demokracie se probojoval do Poslanecké sněmovny. V profesním životě se mu daří zdolávat jednu metu za druhou. Jak je na tom ale podnikatel a politik v intimní sféře? Zjišťovali jsme, kolika ženám se podařilo získat Tomiovo srdce!

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura (45) se narodil v Tokiu mamince z Moravy a tátovi z Japonska. Od dětství žil střídavě v ostrovním císařství a v Česku, nakonec se v rodné zemi své matky usadil natrvalo. Přesto se jeho první manželkou stala Japonka.

S exmanželkou Miou Okamurovou má Tomio do dnešních dnů přátelský vztah. Mají spolu syna Ruye, který se od otcových politických aktivit distancoval. Mia v současnosti žije v Japonsku.

Šestiměsíční vztah s Okamurou prý prožila i někdejší milenka a nynější manželka Josefa Kokty (60) Ornella Koktová (24). Ačkoliv politik tvrdí, že nic intimního mezi nimi neproběhlo, matka malého Quentina (4) si trvá na svém. „V intimní sféře byl poměrně chladný, spíš mám pocit, že si k sobě hledá hezké holky kvůli image. Rozešli jsme se, když mi začala vadit jeho sebestřednost,“ svěřila se před lety Ornella Blesku.

V souvislosti s Okamurovým milostným životem se mluvilo také o Kateřině Myslínové. Jde o jediný vztah, o němž se spekulovalo, ale nikdy se jej nepodařilo dokázat.

Následoval románek s Michaelou Šťastnou. Po rozchodu s ní začal Tomio chodit s o 19 let mladší kočičkou Monikou Talašovou (25). Sbalila ho ona, podle svých slov ho delší dobu sledovala a pak šla do akce. Vypadalo to na lásku jako trám. Ani tentokrát se však Okamurovi nepoštěstilo a vztah se vloni v květnu po 5 letech rozpadl. Talašová mu prý dala kopačky a odjela studovat do Ameriky.

A jak je na tom Tomio Okamura nyní? Zdá se, že se plně soustřeďuje na práci poslance, anebo se mu tentokrát daří milenku dokonale tajit. Na internetu se sice objevily spekulace o jeho poměru s kolegyní z SPD Terezou Hyťhovou, ovšem ničím nepodložené. O žádné ženě po boku předsedy SPD se dnes zkrátka nemluví, a tak je třeba další velká láska teprve na obzoru.

Související články

Další články