Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Milostný život Paula Walkera: Randil s těmito herečkami, ale lásku našel až u šestnáctileté dívky!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Nečekaná a krutá smrt herce Paula Walkera (†40) má samozřejmě největší dopad na jeho rodinu a přátele, truchlí pro něj otec s bratrem, kamarádi od filmu a hlavně patnáctiletá dcera a jeho přítelkyně, která měla v nejbližší době chystat svatbu.

Jasmine Pilchard-Gosnell (23) je o 17 let mladší než Paul a začali spolu chodit, když jí bylo pouhých 16 let a jemu 33. Vztah ale přes věkový rozdíl skvěle klapal, nebýt strašlivé autonehody z 30. listopadu, byla by z Jasmine brzy paní Walkerová.

O ruku ji požádat už nestihl, zdrcená přítelkyně nyní hledá útěchu u Paulovy rodiny, šok ze ztráty partnera je pro ni tak velký, že dokonce do Santa Barbary, kde Paulova rodina žije, přijela bez bot a ve velmi bídném stavu.

Teprve až s ní našel pohledný herec potřebné zázemí a všude, kam přišel, tvrdil, že se skvěle starala i o jeho dceru Meadow. Navíc se potkali mimo film, všechny předchozí Paulovy partnerky byly herečky a Paul s nimi pracoval, posléze mezi nimi vznikl románek. Nikdy nevydržel příliš dlouho, teprve až neznámá mladá teenagerka se dočkala. Bohužel pro ni i pro Paula jejich láska skončila tragicky.

Související články

Další články