Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Milostný život Carol (73) z Kroku za krokem: S manželem (83) to dělají dvakrát denně

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Šokující zpověď
Suzanne Somers (73) se do pamětí diváků zapsala jako divoška Carol z legendárního seriálu Krok za krokem. Tahle herečka sice stárne vzhledem, duší je ale pořád mladice. Nedávno přiznala, že v ložnici stále dovádí jako před lety. S manželem Alanem Hamelem (83) na to jdou i dvakrát za den!

Suzanne Somers (73) alias Carol z Kroku za krokem má pestřejší sexuální život, než si dosud kdokoliv mohl myslet. Blonďatá dračice se totiž láduje speciálními prášky, po kterých to stále dokáže v posteli pořádně roztočit.

Bere je i hereččin manžel Alan Hamel (83) a jak je vidět, oba jsou nadmíru spokojeni. "Za mlada jsem na to měla náladu pořád, ale ta chuť mi zůstala dodnes. Pomáhají mi náhražky hormonů," prozradila webu dailymail.co.uk s tím, že se nejedná o drogu, ale normální léky na předpis.

Suzanne a Alan se brali v roce 1977 a sex si užili už na prvním rande. Není divu, že to i dnes potřebují dvakrát denně. "Nejhorší je únava, stává se mi, že jeden sex prospím. Takže ve čtyři ráno u toho usnu, ale v osm už můžu zase," uzavřela se smíchem Somers.

Ta své nedávné třiasedmdesátiny oslavila nahou fotkou z rákosí, takže nepřekvapí, že dovede být tak otevřená.

Související články

Další články