Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MILOSTNÝ ŽIVOT AGÁTY PRACHAŘOVÉ: Modelka je pořádná divoška! Kdo prošel její postelí?

+ Dalších 51 fotografií
Modelka Agáta Prachařová (31) prožívá zřejmě nejhorší období v životě. Je ve čtvrtém měsíci těhotenství a její manžel Jakub Prachař (33) podal žádost o rozvod. Dříve byl velmi tolerantní k záletům své manželky, ale jak se zdá, i tomu došla trpělivost. Kdo vlastně prošel Agátinou postelí a s kým byla Agáta Jakubovi nevěrná?

Že je Agáta divoška a špatně si hlídá klín, to ví v Česku každý. A kromě manžela nemá problém mít i milence. Tím posledním byl fotograf Dereck Hard, který propálil její nevěru. Prý se zamiloval do vdané modelky a nemůže na ni přestat myslet. Tou modelkou měla být Agáta a pro Jakuba to byla poslední kapka. A kdo ještě prošel modelčinou postelí?

Agáta je tak šikovná, že klofla i naši hokejovou legendu Jaromíra Jágra (45). Měl s ním strávit vášnivou noc v roce 2005, když získala titul druhé vicemiss. Když se Jarda dobýval do jejího domu, zničil dokonce i okno a střechu. Vše potvrdila i sama matka Agáty Veronika Žilková (55).

Dalším zářezem na pažbě byl hokejista Jiří Hudler (33), který byl Agátinou velkou láskou. Chodila s ním rok, ale on dal nakonec přednost modelce Simoně Krainové. Nyní je manželem Agátiny bývalé nejlepší kamarádky Hanky Chymčákové. Jejich přátelství na jejich vztahu ztroskotalo.

Modelka měla i pár krátkých románků. Jedním z nich byl ten s Markem Šíšou, který miloval mladé maso, a tak sbalil i slavnou modelku. Pak si ale Agáta nechala přifouknout rty a on jí dal kopačky. Vášnivé noci prožila i s Janem Charouzem (29), se kterým byla vidět na veřejnosti jen týden po tom, co jí dal Šíša kopačky. Charouz byl jejím mladším milencem a prý jí pořádně prospěl a modelka se tak rychleji ze zpackaného vztahu oklepala!

Dalším Agátiným úlovkem byl zlatník Robert Hájek, který sbalil i několik dalších modelek, jako Kateřinu Sokolovou nebo Zuzanu Jandovou. S Agátou se rozešel po dovolené v Thajsku a všude o ní rozhlašoval, že je nevyzrálá alkoholička a prkno v posteli.

Dlouhý vztah si prožila paradoxně s bývalou SuperStar Sámerem Issou (31). Byli spolu několik let a Agáta se se svými zálety zklidnila. Údajně jsou spolu kamarádi dodnes, ale spekuluje se o tom, že svůj románek jenom hráli kvůli zájmu médií. V roce 2010 oznámila Agáta velkou novinu. Zasnoubila se s motokrosařem Honzou Brabcem. Nakonec to ale nedopadlo a pár se rozešel.

A přichází na řadu Mirek Dopita, otec jejího syna Kryšpína. Všichni si už mysleli, že Agáta se usadí po jeho boku, ale nestalo se tak. Vyšlo najevo, že ji fotbalista podváděl, a tak dostal tvrdé kopačky. Nyní žije neznámo kde a o syna nejeví zájem.

Když se Agáta rozešla s Dopitou, přišel na řadu Jakub Prachař (33). Znají se už od puberty a vždycky je to k sobě tak nějak táhlo. Vypadalo to, že to bude láska na celý život. Jenomže Jakub požádal o rozvod a od těhotné manželky odešel, přestože Agáta tvrdí, že se nic neděje. „Nerozvádíme se, jsme s Jakubem doma a vše je v pořádku. Víc to komentovat nebudu, nezlobte se,“ řekla nám modelka, která je ve čtvrtém měsíci těhotenství.

Jakubovi zřejmě došla trpělivost s Agátinými nevěrami. Na scénu totiž během jejího manželství s Prachařem přišel hokejista Jiří Tlustý (29). A Agáta s ním měla být nevěrná svému manželovi v roce 2015. Dokonce za ním měla odjet na pár týdnů do Ameriky, kde hraje. Další, se kterým měla nasadit Jakubovi parohy, byl už zmiňovaný fotograf Dereck Hard. A to byla pro Jakuba poslední kapka.

Související články

Další články