Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Milostný život Adama Mišíka na nule? Rozchod s modelkou Dianou je prý otázka času!

Mišík prý neprožívá s Dianou nejšťastnější období.
Zdroj:
+ Dalších 22 fotografií
Adam Mišík (20) zřejmě neprožívá úplně nejšťastnější období. Alespoň co se dvouletého románku s půvabnou modelkou Dianou Kratochvílovou (19) týče. V okolí slavného párečku se šušká, že jejich vztah už delší dobu nefunguje tak, jak by měl. A zdroj ze zpěvákova blízkého okolí eXtra.cz svěřil, že příčina milostných trablů prý leží především na Mišíkových bedrech.

Adam Mišík nikdy neměl o dívky nouzi, a tak nepřekvapilo, když to před dvěma lety dal dohromady s krásnou Dianou Kratochvílovou. Jenomže nic netrvá věčně a jejich dosud bezproblémový vztah podle našich informací nejspíš nebude výjimkou.

„Dávno to mezi nimi není, co bývalo. Dianka je už dlouhou dobu nespokojená a s Adamem je jenom tak nějak ze zvyku,“ prozradil eXtra.cz zdroj blízký Mišíkovi. V okolí slavného párečku se údajně už nějaký ten pátek šušká, že rozchod je jen otázkou času.

Zprávy o vztahové bouři Mišíka a Kratochvílové jsou o to nečekanější, když spolu ještě před pár týdny cukrovali na veřejnosti. Ale zdroj ze zpěvákova okolí mluví jasně. Dianu to s ním už prý nebaví, takže zřejmě rozhodnou následující dny. Uvidíme, zda se Adamovi podaří krizi zažehnat. Držíme mu všichni palce.

Související články

Další články