Milostný trojúhelník ve Výměně manželek: Helena žije v jednom domě s mužem i milencem
V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Plzně, Báru (32), Marka (44) a Jiřího (3). Na druhé straně se seznámíme s Helenou (45), Jakubem (28), Hanou (8) a Veronikou (8), kteří žijí v Doksech. První rodina se do Výměny manželek přihlásila společně.
Bára si myslí, že Marek nemá ideální vztah se svým synem. Delší dobu se totiž neviděli kvůli tomu, že Marek byl ve výkonu trestu za prohřešky z mládí. U druhé rodiny byla hlavním důvodem účasti v pořadu touha Jakuba více se sblížit s Heleninými dětmi.
Myslí si, že když přítelkyně nebude doma, půjde to lépe. Celá rodina žije velmi netypicky. Dům obývá totiž ještě Helenin manžel, se kterým stále není rozvedená. Kvůli tomu je výchova dvojčat složitější a nejde to přesně podle představ.
Podívejte se, jaký má manžel názor na nového přítele Heleny. Na premiérový díl se můžete těšit už ve středu večer na TV Nova ve 20:20.
Největší tajemství Survivoru odhaleno: Krézlová přiznala, jak získávala zakázané jídlo
Související články

Drama ve Výměně manželek: Rodina přišla kvůli požáru o střechu nad hlavou, Simona se vytasila s dojemným gestem

Manželé z Výměny s Janem Bendigem se rozvedli: Štefan byl Růženě nevěrný

Desetiletá Róza z Výměny dál kouří jak fabrika: Matka jí nebrání, nevidí důvod

Desetiletá Róza z Výměny kouří: Zasloužila by flákanec a rodiče taky, zuří lidé






























































