Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Milostný trojúhelník ve Výměně manželek: Helena žije v jednom domě s mužem i milencem

+ Další 2 fotografie
výměna manželek
Ve středečním díle Výměny manželek uvidíme, jak se podaří Báře zorientovat v nestandardní rodině, kde žije manžel i nový přítel pod jednou střechou, a jestli si poradí zkušená Helena s náročným náhradním partnerem, který hledá cestu ke svému dítěti.

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Plzně, Báru (32), Marka (44) a Jiřího (3). Na druhé straně se seznámíme s Helenou (45), Jakubem (28), Hanou (8) a Veronikou (8), kteří žijí v Doksech. První rodina se do Výměny manželek přihlásila společně.

Bára si myslí, že Marek nemá ideální vztah se svým synem. Delší dobu se totiž neviděli kvůli tomu, že Marek byl ve výkonu trestu za prohřešky z mládí. U druhé rodiny byla hlavním důvodem účasti v pořadu touha Jakuba více se sblížit s Heleninými dětmi.

Myslí si, že když přítelkyně nebude doma, půjde to lépe. Celá rodina žije velmi netypicky. Dům obývá totiž ještě Helenin manžel, se kterým stále není rozvedená. Kvůli tomu je výchova dvojčat složitější a nejde to přesně podle představ.

Podívejte se, jaký má manžel názor na nového přítele Heleny. Na premiérový díl se můžete těšit už ve středu večer na TV Nova ve 20:20.

Související články

Další články