Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Milostný trojúhelník v Ulici: Čeká ledová sprcha od Magdy rivaly Jirku nebo Mikiho?

Zdroj: facebook
+ Dalších 10 fotografií
Ulice
Představitelé seriálové Magdy Procházkové, Jirky Hložánka a Mikiho Seidla se sešli ve Snídani s Novou, aby prozradili něco málo o tom, jak se budou osudy tohoto milostného trojúhelníku vyvíjet. Také došlo na ochutnávku chilli papriček. Jak se s tím oba herci v přímém přenosu poprali?

Mladá učitelka Magda Procházková je v Ulici poměrně nová a už stačila zamotat hlavu hned dvěma mužům.

Jirka a Miky se vsadili o srdce tajemné Magdy a dohodli se na doslova pekelném úkolu pro toho, kdo v souboji neuspěje. Václav Matějovský, který hraje Mikiho a Ondřej Havel, představitel Jirky, v přímém přenosu Snídaně s Novou museli na vlastní kůži vyzkoušet, co by je v případě prohry čekalo.

Moderátoři Snídaně si pro hosty připravili misku chilli papriček, která čeká právě na toho, kdo v souboji o Magdu "ostrouhá". Oba dva se úkolu statečně zhostili. Ondra svůj kousek chilli zvládl docela v pohodě, ale Vašek s tím měl celkem problém. Nemohl několik minut mluvit a došlo i na slzy. Zdá se, že seriálový Miki má o něco citlivější jazýček než Ondra.

Mezitím herečka Veronika Čermák Macková prozradila, jak se bude vyvíjet osud seriálové Magdy. "Magda je paní učitelka, nově příchozí, ze začátku je odměřená. Je ráda, že má nové přátele. Díky tomu, že spolu kluci soupeří a dávají si různé úkoly, se dozvídáme, co je Magda zač a že má nějaká tajemství," vysvětlila mladá herečka.

Podle Veroniky se diváci mohou těšit na to, že situace kolem Magdy bude stále složitější a zamotanější. Zatím mají oba nápadníci u Magdy stejnou šanci.

"Nějakou dobu se budeme vsázet, budeme si dávat různé úkoly, abychom si ztížili balení Magdy. Časem uvidíme, jestli to nepřejde do nějakého souboje mezi námi," prozradil ve Snídani s Novou Ondřej Havel.

"Nebude to jenom vtipná šaráda, co je to teď. Začne to být docela vážný. Není to jen o sázce. Myslím, že city tam jsou," dodal Václav Matějovský alias Miky.

Související články

Další články