Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Milostný trojúhelník: Kluk Vicy Kerekes ji podvádí s Vignerovou? Tady je vysvětlení

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
nevěra?
Modelka Aneta Vignerová (31) je už delší dobu nezadaná a po jejím boku se neobjevoval téměř žádný muž. V poslední době se začalo ale spekulovat o tom, jestli nerandí s umělcem Lukášem Musilem (34) alias Musou. Na tom by možná nebyla nic zvláštního, kdyby Musa nechodil s vnadnou herečkou Vicou Kerekes (37). Vignerová má ale na celou věc jasný názor.

Podle některých komentářů lidí na internetu měla být před nedávnem Aneta Vignerová hostem jedné talkshow na sociálních sítích, kde se údajně hovořilo na téma partnerství. Modelka je v poslední době sama a neukazuje se po boku žádného muže, který by mohl být považován za jejího partnera.

Lidé se ovšem dohadují o tom, zda dobře pochopili, když přišla řeč na nového chlapa. Jedni jsou přesvědčeni o tom, že zmínila právě umělce Musu jako svého nového partnera a druzí si myslí, že to ostatní jen špatně pochopili.

Problém je v tom, že Lukáš Musil randí s kráskou Vicou Kerekes. „Vůbec nic takového tam nepadlo. Někdo to psal do komentářů, tak se to řeklo jenom nahlas, jelikož jsme den předtím měli přehlídku Liběny Rochové s jeho tvorbou na šatech. Nic víc,“ řekla na podivné spekulace modelka.

Musa a Vignerová byli spolu zachyceni ve večerních hodinách, ale modelka odmítá, že by s Musou cokoliv měla. „S nikým nerandím,“ odpověděla na dotaz redakce.

Související články

Další články