Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Milostný trojúhelník ji málem stál manželství: Má z něho Aňa Geislerová levobočka?

Aňa Geislerová a milostný trojúhelník
Zdroj: Total HelpArt T.H.A
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY

Aňa Geislerová je jednou z nejobsazovanějších hereček současnosti. Krásná zrzka nedávno zazářila v seriálu Božena, kde si vyzkoušela i několik lechtivých postelových scén. A hodně zajímavé to má i ve svém osobním životě. Geislerová je mámou tří dětí, ovšem stále není tak úplně jasné, kdo je otcem jejího nejmladšího syna. Je však docela možné, že je nemanželský.

Anna Geislerová, která slaví 45. narozeniny, se narodila v Praze. Její maminka je akademickou malířkou, otec zase lékařem a japanologem. Ona sama se však rozhodla pro studium konzervatoře, ale školu nedokončila. Tehdy totiž zatoužila po přehlídkovém molu a chtěla svět dobýt jako modelka.

Aňa Geislerová a Filip Renč

Geislerová si šla za svým snem a odjela do Milána. Kariéru modelky se jí nakonec nastartovat nepovedlo, ovšem na herecké scéně se jí dařilo podstatně lépe.

Debutovala v roce 1991 v komedii Ondřeje Trojana Pějme píseň dohola. Pak ji do Requiem pro panenku obsadil Filip Renč, jenž se stal na nějakou dobu i jejím partnerem.

Další role na sebe nenechaly dlouho čekat a Aňa se objevila například v Pohádkáři, Medvídkovi, Nevinnosti, Želarech Pohádkách pro Emu, Fairplay, Miladě a desítkách dalších. Zajímavou roli dostala také v koprodukčním filmu Anthropoid.

Aňa Geislerová v Anatomii života

Geislerová má na kontě také řadu seriálových rolí. Hrála v seriálech jako Přítelkyně z domu smutku, Letiště, Až po uši nebo Božena. „Sama se považuji za člověka, který Boženu dlouho vnímal jako malebný obrázek, stoický portrét, který se mi spojoval s Babičkou, a to ještě navíc tou filmovou, kterou všichni milujeme s Libuškou Šafránkovou v roli Barunky. Byla ale energická, nespoutatelná a nechtěla se řídit tím, že jí někdo řekl, co má dělat. Ona sama ve svém nitru hodně prožívala. “ uvedla v rozhovoru pro DVTV na adresu Němcové Geislerová, která teď září v nemocničním seriálu Anatomie života.

Její portfolio je opravdu pestré a není divu, že charismatická zrzka patří mezi nejobsazovanější a nejoceňovanější české herečky. Na svém kontě má i několik Českých lvů.

Všichni „Geislerku“ znají jako herečku, ona je však i spisovatelkou a v roce 2015 vydala soubor fejetonů nazvaný P.S. Ten je souhrnným vydáním příspěvků, které vycházely v magazínu ELLE, za což sklidila velkou pochvalu. Aňa totiž s touto knihou uspěla při udělování cen Magnesia Litera.

Má Aňa Geislerová nemanželské dítě?

Tak jak je pestrý její pracovní život, je stejně zajímavý i ten osobní. Aňa Geislerová je od roku 2005 vdaná za režiséra Zdeňka Janáčka, jenže jejich manželství mělo dlouhou dobu jeden velký zádrhel – milence Martina Shenara.

Tento milostný trojúhelník fungoval pár let a nějakou dobu to dokonce vypadalo, že se Geislerová se svým mužem rozvede. Pak ale Aňa potřetí otěhotněla a vrátila se k Janáčkovi.

Společně mají tři děti – Stellu Ginger, Bruna Fidelia a nejmladšího Maxe, u kterého se však spekuluje, že je synem Shenara. Geislerová se k tomuto tématu nikdy nevyjádřila a snaží se žít spokojeným rodinným životem.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy