Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Milostné divadýlko v Love Islandu: Venis a Adam svůj vztah hrají, myslí si ostatní srdíčka i diváci

+ Dalších 8 fotografií

Letošní Love Island je plný dramat a zvratů. Zatímco někteří neovládají své touhy a intimní hrátky si užívají přímo před ostatními, některé páry si procházejí krizí. V nejnovějším díle bude žhavým tématem zejména vztah Venis a Adama. Srdíčka totiž začnou mít podezření, že jejich láska je jenom naoko. 

Letošní řada Love Islandu je plná překvapení. Dosavadním favoritům na vítězství, Adrianě a Luovi, se vztah sesypal jako domeček z karet. Nejnovější díl, který je dostupný i na Voyo, otřese vztahem Venis a Adama. Ostatní účastníci začnou mít neblahé tušení, že svůj vztah pouze předstírají a o skutečnou lásku mezi nimi nejde.


Ledy prolomí hra na pravdu, ve které se řeší, kdo svůj vztah myslí upřímně, a kdo nikoliv. Pro ostatní páry je Venis s Adamem velkým otazníkem a začínají si myslet, že ihned po skončení soutěže mají v plánu se rozejít. Jsou spolu sice již od prvních dní ve vile, ale působí spíše jako manželé po dvaceti letech.

Vztah Venis a Adama je pro mnohé otazníkem

To, že Venis a Adam jsou možná velcí taktici, se projevilo už v Casa Amor, kde Adam společně s Honzou začali přesvědčovat Chrise, aby hodil svůj vztah s Majkou přes palubu kvůli tomu, že to s ním krásná blondýnka nemá myslet vážně. Chris si tak vybral Darinu a ve vile chodil jako tělo bez duše, protože v hlavě měl stále půvabnou Majku.


Největším šokem pro Venis a Adama bylo zjištění, že Majka se vrací zpět do vily. Jejich výrazy mluvily za vše a pobavily tak celý internet. Stále více a více fanoušků si začalo myslet, že se z jejich strany jedná o pouhou blamáž. "Mně přijde, že to jenom hrajou," píše Petra na Instagramu. "Oni mají vztah? Nevšimla jsem si. Vždyť je to celé divadlo," shodují se i mnozí další.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy