Obliba milostných scén u herců ve většině případů není příliš valná. To je už všeobecně známá pravda. Není divu. Od lechtivých hrátek s vlastními partnery se to snad už víc lišit nemůže.

„Milostné scény jsou opruz. Lidé, kteří si myslí, že by rádi natočili nějakou milostnou scénu netuší, jak to ve skutečnosti funguje. Řekla bych jim na to: „Museli byste se líbat v čas, který vám určím, s někým, koho vám vyberu, a to vše před dvaceti lidmi. A ten, koho vám vyberu, by se s vámi samozřejmě líbat nechtěl, protože to je to, co dělá milostné scény trapné – ani jeden nechce, ale oba musí,“ vysvětluje herečka Marie Doležalová.

Ale i herečky, které tvrdí, že točit erotické scény je „opruz“, mají partnery, se kterými by svůj názor na tyto scény přehodnotily. Na seznamu Hanky Vagnerové jsou opravdu žhavá jména: Gael García Bernal, Javier Bardem a Tom Hardy.

O tom, jaký je rozdíl mezi milostnou scénou filmovou a soukromou, jak se točí vzdechy či jaké emoce se přesně odehrávají hercům v hlavě, se mohou diváci dozvědět už 25. 10. na internetové televizi Stream.cz v seriálu Kafe a cigárko. Video najdete ZDE.