Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Milostná scéna v Bábě z ledu: Úplně nahá Kronerová (66) s Novým (70) předvedli drsnou divočinu

Zdroj: repro Česká televize
+ Dalších 10 fotografií
Senioři v posteli
Sexuální scéna ve filmu Bába z ledu je silná káva. Postaršímu páru, jež ztvárnila Zuzana Kronerová (66) s Pavlem Novým (70), se soulož nedařila. Kronerová proto sáhla pro olivový olej. Asi netřeba vysvětlovat, co s ním potom udělali.

Sex Zuzany Kronerové s Pavlem Novým ve filmu Bába z ledu patří k těm nejkotroverznějším vůbec. Hlavně proto, že senioři používali při souloži olivový olej.

"Vždycky je hodně náročné něco takového točit. Každý vám do toho kecá. Režisér naštěstí mlčel a žasl. Viděl jsem tam i děs v očích," prozradil Nový deníku Aha! "Pomohla mi hlavně Zuzana Kronerová, se kterou jsme se skvěle sehráli. Pomáhala mi hodně nejenom při té milostné scéně, ale i když jsme točili scény ve vodě," dodal.

Kronerová za Bábu z ledu dokonce dostala Českého lva za nejlepší ženský výkon v hlavní roli. Její filmová soulož s Novým připadala Slovákům tak drsná, že ji nechali vystřihnout.

To se nelíbilo jak hercům, tak režisérovi Bohdanu Slámovi Z jeho hlavy byl nápad, aby se herci při natáčení kompletně vysvlékli. Bál se totiž, aby na kameře nebylo vidět spodní prádlo.

Související články

Další články