Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

MILOSTNÁ MAGIE: Tipy, vúdú a spojování partnerů! Chcete se to naučit?

Zdroj: Profimedia
umíte čarovat?
Magie lásky je velmi silná a mocná. Láska mezi lidmi dokáže vyvolat silné emoce a energie. Myslete na to, že když provádíte magii, musíte převzít odpovědnost za to, co chcete a co děláte. Pamatujte si, že to, co přejete druhým, se vám vrátí, dokonce ještě silněji než to, co jste předtím vyslali. Chcete žít šťastně a mít harmonický vztah? Toužíte po panu Božském? Vyzkoušejte tyto rituály lásky!

Předtím, než se rozhodnete použít magii, doporučujeme, abyste si položili tyto otázky:

"Proč chci právě tohoto partnera? Jak hluboká je moje láska? Je to skutečně láska, nebo pouze fyzická přitažlivost?" Milostná magie dává partnerovi svobodu, myslí na jeho duševní pohodu a štěstí a nechce ho změnit. Magie je užitečným nástrojem a dobrou volbou v případě, že jste ochotni přinést i oběť. Pokud jste ochotni změnit sami sebe, stát se lepším člověkem, zlepšit svůj charakter, porozumění a komunikaci, pak je magie dobrou volbou, a přinese vám a také vašemu partnerovi více štěstí, rovnováhy a spokojenosti.

Milostná magie ve vúdú

Žena, která touží po vysněném muži, vymodeluje z hlíny dvě panenky (alternativou jsou dvě panenky ušité z plátna s vatovou výplní): Jedna představuje ji samou a druhá představuje jejího pana dokonalého. Vyzdobí je tak, aby vystihovaly ji i milovaného muže. Velmi vhodné je vložit do panenek svoje i jeho vlasy, fotografie tváří nebo nehty. Hotové panenky otočí tváří k sobě a sváže je zelenou stužkou v jedno. Toto je symbol harmonie, vzájemného milostného spojení a blízkosti.

Tato magie bude účinnější, pokud ji provedete v pátek při přibývajícím Měsíci. Pátek je dnem Venuše, bohyně lásky a přibývající Měsíc podporuje přitáhnutí toužené věci.

Velmi vhodné je na oltář rozsypat květy růží nebo pomerančovníku a do menší misky připravit med. Využijte svoji fantazii a doplňte podle chuti oříšky nebo sušené ovoce. Přiložte tarotovou kartu Milenců, červenou a zelenou svíčku, zapalte tyčinku s vůní santalového dřeva. A je hotovo! Po skončení rituálu by se měly panenky zabalit do červeného hedvábného šátku a uložit na bezpečné místo. Celý postup může být ještě několikrát zopakován. Je třeba dbát na to, aby byl vždy dělán během přibývající fáze Měsíce. Úspěšnost milostné magie záleží na čistotě úmyslu a připravenosti k pozitivní změně zúčastněného.

Magie s uzlíky

V magické praxi rituálů pro lásku se osobní předměty, fotografie, písemnosti a obětní dary vždy svazují a spojují. Cílem je spojit dva zamilované lidi. Proto svazujeme a spojujeme to, co symbolizuje ty dva. Předměty, se kterými jsme udělali magický rituál pro lásku následně zakopeme. Akt zakopání tu symbolizuje růst, začátek a plodnost. Velmi vhodné je zakopávat u hrobu osoby, se kterou jsme měli v životě dobrý vztah.

Naopak pro rituál odloučení či rozdělení partnerů. Pokud chceme na někoho nebo něco zapomenout, tak předměty, se kterými jsme dělali magický rituál zahodíme do tekoucí vody.

KOUZLO lásky

Kouzla lásky patří mezi nejvyhledávanější. Každý chce žít šťastně a mít harmonický vztah. Při výběru správného kouzla je důležité dodržovat správné zásady. Magické formulky musí být vždy přesné. Nemá význam vzývat božstvo, které je vám cizí a uděláte něco jen tak z rozmaru. Odrecitovat nesmyslné magické zaklínadlo, protože přesně takové pomohlo jinému člověku nebo bylo napsané v doporučené knize. Dejte do slov cit, nadšení a věřte sami sobě! Pokud například nevěříte slovům jako: "Jsme navždy spojeni v lásce!", vyzkoušejte něco úplně jiného. Například: "Vím, že se s XY milujeme a opět se setkáme!" nebo "Každým novým dnem jsme s XY k sobě blíž a blíž!"

Upozornění: Magie není jen mechanicky vykonaný sled úkonů. Při magii se setkáváme s energiemi. Proto je potřeba i vnímání vnitřní síly a nálady toho, kdo dělá magii.

Související články

Další články