Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Milosrdný Johnny Depp: Amber Heard zaplatí exmanželovi mnohem méně, než měla. Znovu se označila za oběť

Amber Heard zaplatí Johnnymu Deppovi mnohem méně, než měla
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Konec sporu

Rozvod herečky Amber Heard (36) a herce Johnnyho Deppa (59) dospěl ke konci. Obě strany se konečně dokázaly dohodnout na podmínkách. Heard nakonec zaplatí pouze 1 milion dolarů, což je mnohem méně, než měla platit předtím. Ačkoli u soudu prohrála, nikdy nepřiznala svou vinu, naopak se nyní i po dohodě s Deppem na Instagramu opět označila za oběť, tentokrát soudního procesu. 

Tuto kauzu sledoval snad celý svět. Amber Heard a Johnny Depp se dostali do ostrého soudního duelu. Amber svého bývalého manžela žalovala za domácí násilí. Jejich spory se táhly téměř šest let, než soud vydal finální verdikt. Z celého procesu vyšel vítězně Depp. Zadarmo to ale neměl.

Herečce bylo nařízeno, aby zaplatila 10 milionů dolarů jako kompenzační odškodné a dalších 5 milionů jako represivní odškodné. Johnnymu v soudní síni bylo řečeno, že musí své bývalce dát 2 miliony dolarů. To se ale světlovlásce vůbec nelíbilo, a tak se snažila ještě podat odvolání, jak uvádí web Daily Mail.

Jeden milion dolarů za všechno

Dvojice právníků, kteří každý zastupovali jinou stranu, situaci důkladně prodiskutovala. Nakonec z toho vzešel úplně jiný verdikt. Amber Heard na Instagramu napsala dojemné prohlášení, které hází na celý případ úplně jiné světlo. Výsledkem je tedy to, že Amber Johnnymu zaplatí pouze 1 milion dolarů, což je v přepočtu asi 22 800 000 českých korun. Johnny s tímto výrokem souhlasil.

Bývalí manželé se konečně dohodli

Herečka tak nakonec ze soudního procesu vyšla ještě vcelku dobře. Jednak zaplatila mnohem menší částku, než měla původně nařízeno, jednak ani nepřiznala jakoukoli vinu. Ostatně i ve svém prohlášení se opět označila za oběť. "Můj život, jak jsem ho znala, byl zničen soudními případy. Toto rozhodnutí jsem učinila poté, co jsem ztratila důvěru v americký právní systém, kde mé nechráněné svědectví sloužilo jako zábava a krmivo pro sociální média," sdělila Amber na Instagramu.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy