Schováváte doma svou nafukovací Máňu pod postelí a bojíte se někomu přiznat, že vás vzrušuje pohled na ženu s pandí hlavou, pláštěm Supermana a ploutvemi na nohou?

Nejste sami, podobnými úchylkami trpěli i ti nejmocnější muži světa. Někteří dokonce pro svou neschopnost odolat pokušení přišli o důvěru a málem i samotnou funkci.

George Washington si psal deníček a díky tomu víme, že si užíval s dřevěnou pannou. Ano. S dřevěnou.

Autor Deklarace nezávislosti Thomas Jefferson měl slabost na MILFky. Ale bacha, v tehdejší době MILFkou nebyl někdo jako stoletá Demi Moore, ale ženy od 19 do 22 let.

Andrew Jackson si nechával napráskat na holou svým pádlem z dětství, kterému říkal „starej ořešák“.

Osmý prezident Spojených států Martin Van Buren si pořádal okružní jízdy po Washingtonu D.C. v dodávce, kde s sebou vozil přestříkané jednorožce, souložící koberec, lávové lampy a otáčející se postel. Jednorožce? Vážně?!

Abrahama Lincolna rozpálily pouze roztodivné pozice, které dokonce pojmenovával i po sobě. Dělal to tak třeba na „Lincolnovo poleno“ nebo na „Cylindr“.

Ulysses S. Grant ujížděl na vagínách a Theodore Roosevelt to měl rád hodně drsně. Hodně drsně!

Lyndon B. Johnson používal barbecue omáčku jako lubrikant.

Warren G. Harding, kterého podle drbů otrávila jeho vlastní manželka, si v noci sháněl nejubožejší šlapky. Proto asi skončil otráven kyanidem.

Jimmy Carter snil o lesbické show své a úplně cizí ženy.

Bill Clinton ukazoval doutníky v Oválné pracovně Monice Lewinské.

James Madison se ukájel u snuff filmů. Na těch je zachycená skutečná smrt nebo násilí. Vraždy, sebevraždy, brutální znásilnění, mučení nebo porno končící reálnou smrtí. Redakce eXtra.cz ho jednohlasně prohlásila za úchyla historie.

A konečně miláček Ameriky John F. Kennedy. Ten nedělal vůbec nic. Čuňárnu na něm provedl někdo jiný.