Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Miloše Zemana že odvezli do nemocnice? Jiří Ovčáček promluvil o prezidentově stavu!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
je zdravý?
Ačkoliv prezident Miloš Zeman (74) doufal, že si svátky užije v klidu a pohodě, na internetu se objevily spekulace, které musel řešit. Někdo totiž rozšířil fámu, že byl pan prezident z Lán letecky dopraven do nemocnice. Jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček (39) se ke spekulacím vyjádřil na Twitteru a ostrými slovy nešetřil.

Není to poprvé a zřejmě ani naposledy, co se Ovčáček ke zdravotnímu stavu prezidenta vyjadřuje. Mimo tento planý poplach se v minulosti řešilo i to, zda Miloš Zeman neumírá na rakovinu, a dokonce kolovala fáma, že podstoupil amputaci nohy a nosí protézu.

Ačkoliv má Jiří Ovčáček dovolenou, ke spekulacím ohledně prezidentova převozu do nemocnice se neváhal vyjádřit. "Zdůrazňuji, je to fáma, dezinformace, šířená lidmi s pokřiveným charakterem, což se o dovolené nestalo poprvé. Pan prezident je v Lánech. 26. 12. natočí vánoční poselství," vzkázal Ovčáček veřejnosti.

Dá se říct, že jsou jeho slova ještě mírná. Když totiž Svatopluk Bartík před časem zveřejnil informaci, že Miloš Zeman umírá na rakovinu a zbývá mu jen pár měsíců života, sám prezident ho nazval sviní. Následně na Bartíka podal i trestní oznámení

Spekulace o prezidentově zdraví kolují internetem každou chvíli. Miloš Zeman a jeho lékaři se nechali slyšet, že prezident trpí pouze neuropatií dolních končetin, kvůli které mu dělá problém vyjít schody.

Související články

Další články