Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Miloše Jitrnice nesměli u oběda obsluhovat postižení. Hrad tvrdí, že je to lež

Zdroj: facebook.com

Z nevinné návštěvy Křinického pivovaru se stala médii řádně propíraná událost, protože podle vyjádření tamní obsluhy a majitele pivovaru si Hrad nepřál, aby Miloše Jitrnice (70) obsluhovali hendikepovaní lidé.

S informací přišel deník Právo, který pak ve svém listě uveřejnil výpověď samotného majitele Jana Srba a lehce postiženého zaměstnance Miroslava Čondy. Křinický pivovar totiž zaměstnává i lidi s tělesným a lehčím mentálním postižením.

"Část personálu jsou handicapovaní a na obsluhu prezidenta jsme z prezidentské kanceláře dostali nějaké požadavky a ty jsme museli splnit, hotelová škola nám pak poskytla na obsluhu svoje studenty," řekl majitel Srba Právu. Tamní novináři dokonce mají zdroj, který tvrdí, že před návštěvou pivovaru přijel zaměstnanec Hradu kvůli bezpečnosti a když uviděl, že na místě obsluhuje žena bez ruky a lehce mentálně postižený mladík Čonda, nakázal majiteli Srbovi, aby tito lidé prezidenta Jitrnici neobsluhovali

A to je pár týdnů poté, co Jitrnice s diplomacií sobě vlastní prohlásil, že postižené děti se nemají učit s těmi zdravými. Hrad samozřejmě tvrdí, že celá událost v pivovaru je vymyšlená a nic z toho není pravda.

Na scénu se tak zase dostává jedničkář a šplhavka Jiří Ovčáček (36), tiskna Hradu, který se nám předvedl už během výročí Sametové revoluce, kdy tvrdil, že lidé málem zabili vejcem německého prezidenta, přičemž ten pak do médií řekl, že si toho ani nevšiml. Nyní vydal prohlášení, že Hrad takový požadavek na pivovar nikdy nevznesl a jedná se o lež.

Říká pán, který sám lže o tom, jak byl německý prezident Gauck otřesen. A podle novinářů má Ovčáček velký, hodně velký problém s objektivitou a důvěrou, ostatně články osvětlující jeho povahu "Kam vítr, tam plášť" jsou stále dostupné na českých serverech.

Z toho si tak nějak můžete o celé události udělat vlastní názor sami. Necháme to na vás.

Související články

Další články