Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Miloš Zeman ztrácí dech. Jasným favoritem prezidentských voleb se stal Jiří Drahoš

Zeman a jeho tým musí zabrat! Povede se nepříznivý vývoj kurzů
sázkových kanceláří ještě nějak zvrátit?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Jiří Drahoš si stále hlasitěji říká o post prezidenta. Favorizují ho sázkové kanceláře a jeho náskok se zvyšuje. Miloš Zeman podporu ztrácí. Michal Horáček se udržuje na svém. Ze zadních pozic bude útočit také Martin Stropnický. Do hry o Hrad možná vstoupí i Jaroslav Kubera.

Podle bookmakerů sázkových kanceláří v Česku se favoritem prezidentské volby stal Jiří Drahoš. Kurz na jeho vítězství klesl na 2,1:1.

Naopak se zdá, že Zeman ztrácí dech. U něj se kurz zvýšil až na 3,5:1. Za vsazenou tisícovku si tak vyberete (v případě, že se Zeman dostane na Hrad) 3500 korun.

Dostane se do druhého kola prezidentské volby Michal Horáček? Ten si udržuje průběžné třetí místo. Ale začíná mu šlapat na paty Martin Stropnický, ačkoliv ten zatím kandidaturu neoznámil a čeká, zda ho navrhne hnutí ANO. Hnutí Andreje Babiše by Stropnického navrhlo zřejmě v momentě, pokud by z volby odstoupil Miloš Zeman.

"Laťka v prezidentských volbách není vysoko. ANO v předvolebních preferencích vede na celé čáře, podporu voličů tedy zřejmě mít bude. A Martin Stropnický vychází v předvolebních průzkumech jako druhý nejoblíbenější politik v zemi. Pokud do voleb skutečně půjde, může současné favority Drahoše, Zemana a Horáčka potrápit,“ uvedl pro lidovky.cz mluvčí Tipsportu Jiří Hadrava.

Prezidenta budeme znát v lednu 2018. Možná se objeví ještě zcela noví kandidáti. Třeba takový Jaroslav Kubera se stále nemůže rozhoupat, zda do boje o Hrad skutečně půjde.

Související články

Další články