Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Miloš Zeman své funkční období dokončí duševně omezený, věští kartářka Michaela Kudláčková

Zdraví prezidenta Miloše Zemana (76) je velkou otázkou, která často plní diskuze široké veřejnosti. Hlava státu se pohybuje s velkou námahou pomocí hole nebo za asistence ochranky a v minulosti prodělal řadu zranění. Naposledy si při pádu zlomil ruku. Řada lidí se tak ptá, zda prezident zvládne dokončit volební období. My jsme se na to dotázali naší vědmy Michaely Kudláčkové (52), která přišla se zajímavou odpovědí!

Ledvinová kolika, cukrovka nebo polyfunkční neuropatie, to jsou některé z řady zdravotních problémů, kterými Miloš Zeman (76) trpěl a s některými se potýká dodnes. Těmto patáliím nepomáhá ani fakt, že byl prezident vždy vášnivým kuřákem, který holdoval alkoholu. V roce 2013 se na například vyjádřil, že "denně vypije pět až šest skleniček vína a skleniček slivovice tak dvě až tři".

Lidé si často všímají Zemanova vzezření, které nepovažují za zdravé. Prezident se pohybuje velice ztěžka pomocí hole, u projevů či významných událostí zpravidla sedí, za všech okolností mu asistuje ochranka. Řada občanů se tak ptá, zda zvládne dokončit své volební období.

Z funkce bude osvobozován

Vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková má přitom jasno, Zeman své volební období dokončí, ale nebude to tak jednoduché! "Obávám se, že bude dokončovat druhé volební období duševně omezený," vyčetla věštkyně z tarotových karet.

Ty Kudláčkové ukázaly, že prezident sám od sebe neodstoupí a zároveň nebude nikterak odvolaný. "Ale myslím, že s ohledem na jeho mentální zdraví se může stát, že spoustu věcí za něj bude vykonávat někdo jiný. Zároveň může být od hodně věcí osvobozován," obává se Kudláčková.

Zeman se bude spoléhat na poradce

Ta také naznačila, že v kartách vidí náznaky toho, že Zeman už nebude tolik myslet za sebe, ale bude závislý na radách svých poradců. Těmi jsou aktuálně Martin Nejedlý, kancléř Vratislav Mynář (53) a hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Příznivci prezidenta se tak nemusí ničeho bát a naopak odpůrci se musí smířit, že Zeman ještě nějaký čas povládne.

Na celou věštbu se můžete podívat v přiloženém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy