Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Miloš Zeman slaví 75. narozeniny: Zabijačka s rodinou, pac mu podá i prezidentský pes

+ Dalších 5 fotografií
Všechno nejlepší
Prezident Miloš Zeman slaví pětasedmdesátiny a na sobotu si naplánoval narozeninovou party. "Oslavím to v kruhu těch nejbližších," nechala se slyšet hlava státu. Proběhne zabijačka, chybět nebude prezidentský retrívr Darcy a všechno nejlepší by tatínkovi měla popřát i Kate Zemanová (25).

Oslavu pouze pro nejbližší v sobotu pořádá prezident Miloš Zeman, který slaví už pětasedmdesáté narozeniny. Větší oslava by měla následovat, ale až těsně před koncem roku.

„Takže já 28. září ve velmi úzkém kruhu přátel oslavím narozeniny, pak, myslím si, že 8. prosince, ti, kdo budou chtít přijít, budou vítáni, aby mi potřásli rukou. Takže to vlastně budu slavit nadvakrát,“ nechal se Zeman slyšet v pořadu Týden s prezidentem.

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček na dotaz eXtra.cz detaily sobotního večírku upřesnit nechtěl, nepotvrdil ani, zda se dostaví i prezidentova dcera Kate Zemanová (25). Tento týden doprovázela Zemana do nemocnice, tudíž se nejspíš zdrží a zpět do Londýna odletí až později.

Jisté však je, že na jubileum bude Zemanovi po boku stát věrný prezidentský pes Darcy. O tom dlouho nebylo ani vidu, ani slechu, ale žije a má se skvěle. „Daří se mu výborně,“ podělil se s námi Ovčáček o dobrou zprávu.

„No, a pokud jde o stravovací návyky, tak jako obvykle bude zabijačka,“ pochlubil se prezident, který se sice označil za zdravého člověka, ale kvůli dehydrataci organismu ho čeká několik infuzí.

Mohlo by vás zajímat

Další články