Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Miloš Zeman si mazlí svůj vysněný bungalov v Lánech. Vše pokračuje podle plánu, říká Ovčáček

Miloš Zeman si mazlí svůj vysněný bungalov v Lánech. Vše pokračuje podle plánu, říká Ovčáček
Zdroj: extra.cz/Facebook
+ Další fotografie
Miloš Zeman
Vysněný bungalov Miloše Zemana v Lánech roste jako z vody. Na místě už probíhají práce na střeše, a jak potvrdil hradní mluvčí Jiří Ovčáček pro eXtra.cz, vše odsýpá podle plánu. Vše tak úspěšně směřuje k tomu, aby stavba byla dokončena v roce 2023, kdy prezidentovi skončí volební mandát.

Stavební práce na bungalovu, který si nechává Miloš Zeman (76) vystavět na západním okraji středočeské obce Lány, nadále pokračují. Na pozemku o rozloze tisíc metrů čtverečních, který prezident zakoupil za 2,5 milionu korun, je už nyní jasný půdorys. Jsou totiž už hotové stěny a dělníci nyní pracují na stavbě střechy.

Práce na vysněném sídle Miloše Zemana tak od poloviny května, kdy začaly, pořádně pokročily. "Stavba pokračuje zdárně podle plánu, dům již vyrůstá ze základů," potvrdil pro eXtra.cz prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček

Místo na vysněný důchod

Vše tak směřuje k tomu, aby se Zeman mohl nastěhovat po konci svého mandátu v roce 2023. Přesné datum kolaudace ale zatím není známo. "Klíčovým termínem je březen roku 2023. Panu prezidentovi skončí po deseti letech služba republice v jejím čele a nastane čas odpočinku v bungalovu, s rodinou, ale také s knihami, na které nyní není čas," nastínil prezidentovy plány Ovčáček.

Jelikož si Zeman dlouho přál místo, kde si bude moct užít svůj důchod, dává na chod stavby velký pozor. "Pan prezident se velmi pravidelně zajímá o postup stavby. Není divu, vzniká přeci jeho nový domov," dodal mluvčí.

Podívejte se do galerie, jak pokračují práce na stavbě Zemanova budoucího domu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy