Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Miloš Zeman se poprvé setkal s Kajínkem. Všechno dobře dopadlo, děkoval mu. Dorazily i další kontroverzní osobnosti

Autogramiáda Miloše Zemana: Děkovačka od Jiřího Kajínka, spokojený Jiří Ovčáček nebo usměvavý Václav Upír Krejčí
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák/Se souhlasem TV Prima
Předchozí Další
+ Dalších 59 fotografií
autogramiáda

V pražském knihkupectví Luxor bylo ve středu odpoledne rušno. Miloš Zeman se svými přáteli zde pořádali autogramiádu knihy Spiknutí o údajném pokusu odstranit Zemana z funkce na podzim 2021. Za exprezidentem dorazila řada hostů včetně bývalého trestance Jiřího Kajínka, který přišel bývalému politikovi poděkovat za své propuštění, nebo herečky Jaroslavy Obermaierové. Redakce eXtra.cz byla u toho.

Miloš Zeman s přáteli zaplnili ve středu jedno z pater knihkupectví Luxor na Václavském náměstí. Uskutečnila se zde autogramiáda knihy Spiknutí, ve které se probírá údajný pokus některých politiků odstranit Zemana z funkce v době, kdy byl na podzim 2021 hospitalizován v nemocnici. Redakce eXtra.cz na akci knihkupectví nechyběla.

Tak ať se daří, pozdravil Zeman Kajínka

Na autogramiádě se kromě běžných návštěvníků sešla plejáda známých hostů. Už v začátku akce přišel překvapivě Jiří Kajínek, který Zemanovi osobně poděkoval za to, že mu v roce 2017 dal milost a dosáhl tak jeho propuštění z vězení, kde si odpykával doživotní trest za dvojnásobnou vraždu. "Všechno dobře dopadlo. Tak ať se vám daří,“ řekl bývalý prezident Kajínkovi.

Doporučené video: Rozhovor s Milošem Zemanem:

Kromě Kajínka nemohl chybět též bývalý prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček nebo herečka Jaroslava Obermaierová se synem. V dobré náladě přišel také herec Václav Upír Krejčí nebo jeho herecký kolega Ivan Vyskočil, který se netají proruskými postoji.

Po prezentaci knihy a zhruba půlhodinovém podepisování fanouškům se Zeman s přáteli přesunul ke stolkům s občerstvením, kde holdoval jídlu i pití.

Jak to na místě vypadalo, se můžete podívat ve fotogalerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy