Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Miloš Zeman propletl prsty se svou ochrankou: Začaly i problémy s orientací, vtipkují Češi

Miloš Zeman propletl prsty se svou ochrankou: Začaly i problémy s orientací, vtipkují Češi
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
28. říjen
Pietní akt na pražském Vítkově u příležitosti 101. výročí vzniku samostatného Československa se neobešel bez mírného pozdvižení. O to se postaral prezident Miloš Zeman (75), který pevně svíral ruku svého bodyguarda. Bylo zřetelně vidět, že si dokonce propletli prsty, jako to dělávají zamilované páry. Lidé na sociálních sítích si neodpustili uštěpačné poznámky.

"To je romantika, náš pan prezident ruku v ruce s bodyguardem," smál se Zemanovi (75) na sociální síti Martin. Prezident se pravděpodobně s členem své ochranky za ruku držel kvůli bolestem nohy, jež mu ztěžují chůzi a očividně i pouhé delší stání na místě.

Jenže ani tento fakt vtípky na adresu hlavy státu nezastavil. "Možná začaly i problémy s orientací," přisadil si Petr.

Zeman se na Vítkově postaral i o další legrační perličku, při zaznění výstřelu k uctnění památky bojovníků za svobodné Československo sebou leknutím škubnul tak prudce, až rozesmál sebe i bodyguarda. "Před chvílí se pan prezident lekl, že ho picli. Viděli jste?" komentoval prezidentův úlek Martin.

V pondělí večer se na Pražském hradě předávají státní vyznamenání, medaili by měl od Zemana převzít i legedární hokejista Jaromír Jágr (47).

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy