Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miloš Zeman opět perlí: Informaci o abstinenci vyvrátil slovy „Alkohol piji s neutuchající chu­tí“

Miloš Zeman rozhodně neabstinuje!
Během své návštěvy v Ústeckém kraji prezident Miloš Zeman sdělil všem přítomným velmi zásadní zprávu ohledně své náklonnosti k alkoholu. Razantně odmítl informaci, že by měl abstinovat. Dle jeho slov pije dál a s velkou vášní.

Všichni moc dobře víme, že prezident Miloš Zeman (73) nijak neskrývá svou lásku k alkoholu. Co se mu opravdu nelíbí je fakt, že novináři z Lidových novin nedávno informovali veřejnost o tom, že Zeman omezil přísun alkoholu a abstinuje.

Na tiskové konferenci, která se konala na závěr jeho cesty regiony uvedl věc na pravou míru. „Jejich informace je, jako obvykle, nepravdivá. Není pravda, že bych přestal pít alkoholické nápoje. Piji je dál a s neutuchající chutí,“ sdělil prezident lidem s velkou vážností.

Přitom lékaři prezidenta již několikrát upozornili na to, že by měl konzumaci alkoholu omezit kvůli své cukrovce. Na to ale Miloš Zeman evidentně kašle a doporučení lékařů si nijak k srdci nebere. Informoval o tom server Novinky.cz.

Nejvtipnější na celé situaci je fakt, že se ho na tuto otázku nikdo z přítomných novinářů neptal. Když byl celý sjezd u konce, tak si prezident z ničeho nic vzal mikrofon a celému národu sdělil, jak to s alkoholem doopravdy má.

Související články

Další články