Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miloš Zeman letos nevyznamená nemocného Karla Gotta. Slavík má rok čekat

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
leukemie
Prezident Zeman (74) uvažuje nad tím, že vážně nemocnému Gottovi (80) udělí státní vyznamenání. Gott ale má podle Hradu čekat rok, letos se to už nestihne. "Teď už je ten seznam uzavřený," uvedl hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Gott ve čtvrtek oznámil, že má akutní leukemii.

Zpěvák Karel Gott ve čtvrtek oznámil fanouškům, že má akutní leukemii. Čeká ho velmi náročný boj. Podle oslovených odborníků je pro Gotta v tuto chvíli nebezpečné i obyčejné nachlazení.

Padají tedy dotazy, zda bude nějak reagovat Miloš Zeman. Prezident Gotta v boji s nemocí podporuje, ale letos mu vyznamenání udělit nehodlá. „Mohu mu popřát, aby bojoval, protože podlehnout nemoci je vždy snadné a bojovat s nemocí někdy vyjde, někdy nevyjde, ale vždycky se to má zkusit,“ vzkázal Miloš Zeman (74) přes web idnes.cz.

Letos je prý seznam osobností, které vyznamenání dostanou, již uzavřený. „Teď už je ten seznam uzavřený,“ tvrdí Jiří Ovčáček. Za rok by to mohlo klapnout, vzkázal Gottovi hradní mluvčí.

Karel Gott se léčí ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí. „Podstupuji ambulantní léčbu a dojíždím do nemocnice na kontroly, v rámci kterých lékaři sledují můj celkový zdravotní stav,“ uvedl Gott s tím, že velkou oporou mu je manželka Ivana (43) a jeho dcery.

Gott a Zeman se dostali do sporu v roce 2018. Zeman uvedl, že ho Slavík podpořil v boji o Hrad. Gott pak vzkázal, že to není pravda, že Zemana nepodpořil. Fanoušci spekulují, že právě kvůli tomuto sporu bude Zeman vyznamenání pro Gotta odkládat. Zpěvák dostal státní vyznamenání v roce 2009 od Václava Klause (78), tehdy dostal medaili Za zásluhy I. stupně.

Gott ve čtvrtek na svém Facebooku

DÁLE MŮŽETE ČÍST:

KAREL GOTT UKÁZAL, ŽE AKUTNÍ LEUKEMIE HO NEZASTAVÍ. TAKHLE BOJUJE S RAKOVINOU.

Leukemie Gotta rozplakala jeho velkého kamaráda: Musí se zachránit, slzí Krampol

Akutní leukemie Karla Gotta: Hrozí infekce i obyčejné nastydnutí, uvedl odborník

Mám leukemii. Prosím o klid. Karel Gott ukázal nový snímek a promluvil o zákeřné nemoci

Související články

Další články