Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Miloš Zeman: Četl jsem zprávy bezpečnostních složek, další teroristický útok bude u nás!

Prezident varuje.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Miloš Zeman je už delší dobu přesvědčený, že Česká republika se stane terčem teroristického útoku. Varoval před terorem v Berlíně a chrání se na Hradě bezpečnostními rámy, kterými musejí návštěvníci procházet. Co ohledně bezpečnosti země prohlásil nyní?

Prezident se ohledně možnosti teroristických útoků rozpovídal v pořadu Hovory z Lán, odvysílaném Bleskem. „Samozřejmě že ano – jsme na řadě,“ odpověděl na otázku možného teroru v naší zemi. A má pro to důkaz.

„Kdybyste četl zprávy tajných služeb, tak vám toto řekne v podstatě každá z těchto zpráv. Já jsem sám opevnil Hrad už před útoky v Berlíně,“ prohlásil Zeman (72).

Útoky v evropských metropolích předvídal už před rokem a mezi možnými napadenými městy jmenoval i Berlín. Německé hlavní město si bohužel zažilo svůj útok v době adventu, kdy na vánočních trzích vjel do davu lidí řidič kamionu.

V neděli se pak stal terčem teroristického útoku Jeruzalém. Více čtěte ZDE.

Související články

Další články