Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Miloš Zeman bude mít 76. narozeniny: Mluvčí Ovčáček prozradil, jak je to s oslavou

Miloš Zeman bude mít 76. narozeniny: Mluvčí Ovčáček prozradil, jak je to s oslavou
Zdroj: profimedia
narozeniny
Už brzy oslaví prezident Miloš Zeman 76. narozeniny a i v této těžké době by nebylo od věci si to užít. Zajímalo nás, jak bude letos prezident slavit, na což nám odpověděl jeho mluvčí Jiří Ovčáček (41). Co je v prezidentově plánu na letošní narozeniny?

"Dobrý den, žádná oslava se nechystá. Pan prezident si připomene narozeniny s rodinou," vysvětlil redakci eXtra.cz prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček Jasné a stručné. Prezident Miloš Zeman letos nebude přijímat desítky gratulací, protože se sejde jen s těmi nejbližšími. Občas stačí narozeniny strávit v úzkém rodinném kruhu.

Nutně to nemusí být ovlivněno současnou situací kolem koronaviru. Někdy je lepší se šetřit a nevidět se s desítkami lidí.

Podle Prymuly je lepší takové akce odložit

Nový ministr zdravotnictví Roman Prymula už minimálně týden hlásá, že by se lidé měli vyhýbat velkým rodinným oslavám. Radí, aby Češi podobné akce odložili a vydrželi bez nich zhruba tři týdny. To se týká všech akcí, které pro život nejsou nezbytně nutné - narozeninové oslavy, rodinná shledání nebo třeba koncerty.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy