Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Miloš Zapletal pozval eXtra.cz k sobě domů! Krása za více než 100 milionů

+ Dalších 6 fotografií
Otec soutěží krásy v Česku Miloš Zapletal (75) si dnes užívá svého důchodu nedaleko Vlašimi jako muž, který dokázal zpeněžit krásu. Před lety svou soutěž Miss prodal za pohádkových 50 milionů korun, poté zrekonstruoval statek a otevřel farmu, kde nabízí vyžití rodinám s dětmi. A nestěžuje si, že opustil nadobro showbyznys. Redakce eXtra.cz se za ním na jeho farmu Blaník vypravila a bývalý prezident nejprestižnější tuzemské soutěže krásy promluvil o svém aktuálním životě na kameru.

Lidově by se dalo říct, že Miloš Zapletal je hodně vysmátý chlapík. Jenže za jeho zbohatnutím stojí desítky let tvrdé práce! „Nebylo to všechno jednoduché. Ale pořád podnikám, jen v něčem jiném. Na venkově dělám, co mě zase naplňuje a baví,“ začal v úvodu rozhovoru muž, o kterém dnes každý ví, že je otcem soutěží krásy v Česku. Jeho dnes už neexistující Miss ČR byla fenoménem a lidé ji milovali.

„Tu kapitolu jsem uzavřel. Mnohé bylo krásné, setkal jsem se i s negativním, teď se věnuji své farmě. Do Miss bych se už nevrátil, už bych to lépe neuměl,“ vysvětlil Zapletal. Redaktory eXtra.cz provedl po své farmě, kterou začal rekonstruovat přibližně v roce 2008 a následně v roce 2011 otevřel. Jen přestavba stála okolo 60 milionů korun. Dnes jde o majetek, který dosahuje astronomické sumy. A proč je Zapletal raději na venkově než v Praze? „Mám to tu rád. Vyrostl jsem tu jako dítě,“ dodal muž, kterému krásné ženy dokázaly vydělat na farmu, na kterou se ročně vypraví na 30 tisíc návštěvníků.

Co všechno prozradil na kameru? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Související články

Další články