Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Miloš Zapletal o zradě Maláčové: Podrazila mě a ukradla mi Miss. Neodpustím jí, říká

+ Dalších 19 fotografií

Někdejší ředitel Miss České republiky Miloš Zapletal (81) svolal k příležitosti 35. výročí od vzniku soutěže v roce 1989 velké setkání se všemi bývalými misskami. V rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínal na podraz od Michaely Maláčové, která kdysi vytvořila konkurenční firmu Českou Miss.  Přičemž jí Miloš předtím ukázal své smlouvy a sděloval zákulisní informace. Na tuto zradu Zapletal nikdy nezapomene a prý jí nehodlá ani odpustit.

Miloš Zapletal je prakticky otec organizace Miss České republiky. Soutěži krásy věnoval velkou část svého života. Za tu dobu zažil nejen úspěchy, ale i velký podvod, odchod z firmy i následný comeback. S podrazem, který na něj kdysi udělala Michaela Maláčová, se však nikdy nesmířil.


Maláčová přišla za Zapletalem s tím, že by od něj spolu s jejím kolegou chtěli odkoupit Miss České republiky. Ředitel nabídku zvažoval a Maláčové ukázal veškeré smlouvy, včetně těch zahraničních. Poodkryl jí tak interní informace, jenže Maláčová toho využila ve svůj prospěch a Miloše údajně podrazila. Založila poté vlastní firmu a soutěž s názvem Česká Miss.

Zapletal Maláčové nikdy neodpustí

Podle Zapletala k žádnému usmíření nikdy nedojde. "Ona se o to nikdy nepokusila. Já taky ne. Víte, abych já se s ní někdy usmiřoval, to bych nepřekročil svoji osobnost. Ona mi ukradla Miss nebo jednu z těch licencí. Na základě toho založila vlastní Miss. Udělala to způsobem, který byl velice nefér, protože mi přivedla člověka, který chtěl koupit Miss, v té době jsem už o tom uvažoval, no a když někomu prodáváte dům, tak mu musíte ukázat zadní dveře... Člověk musí umět odpouštět, ale tohle se mi moc odpustit nechce," promluvil Zapletal pro eXtra.cz.


Nebyl to jediný případ, kdy se Zapletal setkal s porušením pravidel. Miss Diana Kobzanová také porušila smlouvu. Ve spisu stálo, že se missky nemohou odhalovat a už vůbec ne svlékat donaha. Jenže Kobzanová nafotila intimní fotky pro časopis Leo a porušila pravidla. Tenkrát ji to stálo korunku.

Miloše Zapletala potkala redakce eXtra.cz na 35. výročí od první Miss Československo, kam dorazila například Jitka Kocurová, Ivana Christová, Terezie Dobrovolná, Taťána Kuchařová, Lucie Šlégrová nebo třeba i Agáta Hanychová. Na fotky se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy