Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Miloš Zapletal exkluzivně pro eXtra.cz: Dobře, promluvím o MISS

+ Dalších 7 fotografií
V jeho hlavě se před lety zrodila myšlenka uspořádat soutěž krásy. Realizoval ji bravurně! Řeč je o Miloši Zapletalovi (75), který poté, co soutěž Miss ČR prodal, ukončil jednu krásnou etapu svého života. Nikdy se k soutěžím krásy nechtěl vracet, pro eXtra.cz ale udělal výjimku. Na kameru zavzpomínal na legendární časy, ale promluvil i o tom, že na něj byl spáchán pořádný podraz. Kým?

Když Zapletal prodal soutěž, na účtu se mu objevilo 50 milionů korun. To byla částka za roky tvrdé dřiny. Poté zrekonstruoval svou farmu nedaleko Vlašimi a vrhl se na jiný druh podnikání. „O soutěži krásy se už bavit nechci, je to pro mě uzavřená kapitola,“ nejprve ubezpečil reportéry eXtra.cz Zapletal. Po chvíli ale udělal výjimku. „Dobře, že jste to vy. Ale jen krátce,“ změnil své rozhodnutí muž, který o ženské kráse ví více než mnoho žen.

Zapletal před 10 lety soutěž nakonec prodal. Objevila se konkurence v podobě Michaely Maláčové, která vytvořila jinou soutěž. Jenže ještě předtím udělala na Zapleta pořádný podraz. O co přesně šlo? A proč by se Zapletal dnes už k soutěži nevrátil? Na exkluzivní rozhovor se podívejte ve videu.

Související články

Další články