Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Miloš Pokorný byl pozitivně testován na covid: Nepodceňujte to, vzkazuje moderátor

Miloš Pokorný byl pozitivně testován na covid: Nepodceňujte to, vzkazuje moderátor
Zdroj: profimedia.cz
koronavirus
U známého moderátora Miloše Pokorného se prokázala nákaza koronavirem. Pokorný je doma už druhý týden. Nyní popsal příznaky i průběh nemoci. Zároveň všechny upozornil, aby nemoc rozhodně nepodceňovali.

Miloš Pokorný byl pozitivně testován na covid-19. Na testy se rozhodl zajít poté, co mu nebylo nejlépe. Především trpěl dušností. "Když jsem na testy šel, tak po vystoupení z auta jsem po několika krocích nemohl chytit dech, což se mi občas stává doteď," popsal v Ranním klubu svého domovského rádia ExpresFM. Do vysílání se samozřejmě připojil telefonicky.

"V nemocnici mi pak udělali rentgen a zjistili počínající zápal plic. Došlo mi, že to nebude legrace. Úplně mě to sestřelilo, vůbec jsem netušil, co to umí," vysvětloval Pokorný.

Moderátor krom dušnosti měl další příznaky, jako je horečka, pocity nevolnosti, zimnice a bolesti. "Tím vším jsem si prošel a srovnání s nějakou chřipečkou v mém případě rozhodně není na místě," upřesnil. "Samozřejmě tím někdo může projít v klidu, ale mně bylo opravdu zle," doplnil moderátor.

Na závěr posluchačům vzkázal, aby příznaky nepodceňovali. "Žádná hysterie, ale opravdu to nepodceňujte," dodal na závěr Miloš Pokorný.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy