Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Milla Jovovich je na dceru pyšná: Třináctiletá Ever jde v jejích šlépějích, hrají spolu v hororu

Třinácetiletá dcera Milly Jovovich Ever Anderson jde v jejích šlépějích. Hraje s ní v hororu Resident Evil.
Zdroj: Profimedia a Sony Pictures, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
NAROZENINY
Hvězda filmu Resident Evil Milla Jovovich dnes slaví své pětačtyřicáté narozeniny. Do světa herectví a modelingu pronikla už v dětském věku a tohoto rozhodnutí vůbec nelituje. I proto je hrdá na svou nejstarší třináctiletou dceru Ever Anderson, která se vydala v jejích stopách. Objevila se už ve třech filmech a zahrála si taky v pokračování Resident Evil, což je pro celou rodinu opravdu srdeční záležitostí.

Americká herečka Milla Jovovich se narodila v ukrajinském Kyjevě. Už odmala byla velmi nadaná a ve svých třech letech dokázala odrecitovat ruské básně. Jejímu srbskému otci ale vypršelo vízum, a tak odešel do Londýna. Tam za ním dorazila i Milla se svou mámou, která byla vycházející hereckou hvězdou, a do Sovětského svazu se už poté společně nevrátili.

Milla Jovovich je úspěšnou modelkou

Pak se přestěhovali do USA, kde otec Jovovich začal pracovat jako soukromý lékař a matka jako kuchařka a uklízečka v domácnostech. Své dceři se ale vždy snažila dát maximum, Milla pro ni totiž byla jako dar z nebes, protože jí od lékařů byla potvrzena neplodnost. Přesto se Milla narodila a poté společně se svou mámou navštěvovala různé konkurzy a castingy.

Na začátku dostala několik malých filmových rolí v televizních filmech. A také si jí všimli agenti z modelingu. Už v devíti letech tak měla první profesionální fotky a o dva roky později se začala objevovat na titulních stránkách časopisů. Jako velmi úspěšná dětská modelka si dokonce vydělala i deset tisíc dolarů za den.

Jovovich je podle časopisu Forbes jednou z nejlépe placených modelek s ročním příjmem přes deset a půl milionu dolarů, k čemuž jí pomohl i kontrakt se světoznámou značkou L'Oréal.

Milla Jovovich ve snímku Resident Evil

Velmi bohatá je také její herecká kariéra. Nejslavnější je její role Alice ve filmu Resident Evil, který měl šest dílů. Zahrála si také ve snímcích, jako jsou Hellboy, Zoolander, Johanka z Arku, Návrat do Modré laguny nebo třeba Pátý element

Milla je však velmi všestranná, ve svých osmnácti letech vydala dokonce hudební album s názvem The Divine Comedy, které sklidilo úspěch i u hudební kritiky.

Milla Jovovich má tři dcery

Jovovich, která se poprvé vdala ve svých šestnácti letech, je nyní matkou tří dcer. Ty má s Paulem W. S. Andersonem, s nímž se setkala při natáčení filmu Resident Evil a v roce 2009 se stala jeho ženou. Před ním se Milla Jovovich vdala ještě za Lucase Bessona, jejich manželství ale po roce krachlo.

Herectví se po vzoru své mámy věnuje i její nejstarší dcera Ever, která se objevila ve filmu Resident Evil: Poslední kapitola. Její fanoušci se mohou těšit i na připravované snímky Black Widow a Peter Pan, ve kterých se také ukáže.

Mimochodem, Resident Evil je pro celou rodinu srdeční záležitostí. Milla Jovovich je jeho hlavní herečkou a Anderson zase režisérem a scenáristou, takže není divu, že našli roli i pro svou dceru. „Ona má takový přirozený talent. Já můžu dělat jen to, co je v mých silách, podporovat ji a pomáhat jí plnit její sny,“ citoval Millu Jovovich portál gulfnews.com. „Když jsem viděla, jak se jí ve filmu dařilo a jak vystupovala profesionálně, tak jsem si to moc užila. Byl to pro mě velký zážitek a udělalo mi to velkou radost,“ dodala slavná herečka, která má ještě pětiletou a desetiměsíční holčičku. Uvidíme, jestli i ony půjdou po stopách své mámy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy