Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Miliony kvůli účasti ve StarDance? Komu se hrnou kšefty a kdo má smůlu

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
TANEČNÍ KŠEFT
Po každém ročníku taneční soutěže České televize se skoro roztrhl pytel s nabídkami pro soutěžící, aby otevírali svými vystoupeními plesy. A často za desítky tisíc za pár minut vrtění se na parketu! Někteří si v minulosti přišli na opravdu velké sumy, minimálně na statisíce. Letos se ale, jak se zdá, nic takového dít nebude.

Ze všech účastníků StarDance IX množství nabídek potvrdili dva. Třeba vítěz Jiří Dvořák. Od jeho angažování pořadatele neodradil ani fakt, že to s jeho účastí v soutěži pro někoho nebylo až tak úplně košer.

„Máme spoustu nabídek a myslím, že budeme pokračovat. Je to škoda, jen tak zahodit skoro půlroční dřinu a už se tomu nevěnovat. Navíc si myslím, že nás to na tom parketě spolu baví a proč v tom nepokračovat,“ řekl Blesku čert Uriáš z dvou filmů Anděl Páně.

Kšeft už druhý rok

„Nabídky jsme začali dostávat hned po prvním kole StarDance a jsme za to moc rádi! Vystupujeme tedy už od minulého roku a celou letošní plesovou sezónu. Čas i náladu vždycky máme, protože se oba dva tancem bavíme. A podle reakcí diváků se s námi baví také. Zdraví oba z tréninku!“ napsala nám Daniela Šinkorová (46).

Zatím se ale zdá, že s Dvořákem a tanečními partnery obou víceméně slíznou smetanu sami.

Takovou moderátorku Událostí Danielu Písařovicovou, která hodně překvapila (a to nejen nohama až do nebe), by lidé sice na plesech hodně chtěli, ale není kdy.

Práce má přednost

„Mám hodně závazků. V České televizi jsem slíbila, že účast v soutěži nebude na úkor práce. A protože moderuji většinou v pátek a v sobotu a plesy se konají o víkendech, zatím bohužel většinu musíme odmítat,“ prozradila eXtra.cz Daniela.

Podobný problém jako ona má Monika Bagárová a vlastně většina umělců. Dlouho dopředu nasmlouvané kšefty většinou připadají na víkendy, na které chodí i nabídky na plesy.

Necítí se

Takový Adam Mišík rovnou řekl, že se dál tanci věnovat nechce. „O žádné takové nabídce nevím. Kdyby přišla, uvažoval bych nad ní, ale cítím se jako zpěvák a u toho bych chtěl zůstat, nejsem tanečník. Už přímé přenosy pro mě byly velký stres,“ vysvětlil nám tenhle sympaťák.

Na své by si určitě přišli stříbrní finalisté Pavla Tomicová a Marek Dědík, jenže kromě výjimek také mají smůlu. „Pavla je velmi pracovně zaneprázdněná, já ostatně taky, většina z nabídek se nám bohužel nevešla do programu. Dvě vystoupení se nám ale na začátek roku do kalendáře vešla,“ vysvětlil nám Dědík.

Související články

Další články