Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Milionové majetky tria z MasterChefa: Takhle bydlí porotci Kašpárek, Punčochář a Forejt

MasterChef Česko 2022: Takhle bydlí Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt
Zdroj: se souhlasem TV Nova, eXtra.cz/Martin Procházka, koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
bydlení

Další řada pořadu MasterChef Česko je již v plném proudu a s ní naplno pracuje i známá trojice porotců. Pokrmy soutěžících budou hodnotit vytříbené jazýčky Jana Punčocháře (43), Radka Kašpárka (41) a Přemka Forejta (35), který se stal nedávno otcem. Jak jsou na tom slavní kuchaři s bydlením? Na to se podívala redakce eXtra.cz.

V MasterChefovi hodnotí um ostatních a mají na to právo. Však si také svým kuchařstvím vyvařili miliony. Jak je investovali?

Punčochářova moderní vila

Mezi trojicí kuchařů ze soutěže má nejvíce nemovitostí ten nejstarší z nich, Jan Punčochář. O jednu víc než ostatní, tedy dvě. Slovutný šéfkuchař si vyvařil byt v porevolučním činžáku v jihozápadní části Prahy na místním sídlišti. Kromě toho mu ale už osm let říká pane, napůl s manželkou, i novostavba dvoupatrové moderní vily v obci 24 kilometrů jihovýchodně od Prahy. Je na pozemku, který má přes 1 400 metrů čtverečních, a i když její kupní cena mohla být v roce 2014 mezi čtyřmi až šesti miliony korunami, současná hodnota by se podle realitních makléřů mohla vyšplhat k dvanácti až patnácti milionům.

Kašpárkův byt v Praze

Ani Radek Kašpárek si bydlení „nevyteleviznil“. Měl ho dávno předtím, než ho proslavila soutěž. Už sedm let bydlí v novostavbě domu na jihovýchodě Prahy. Byt má výměru přes 110 metrů čtverečních a podle odhadů makléřů nestál méně než 5,5 milionu korun. Dnes by ho určitě „střelil“ za více než dvojnásobek.

Forejtovo bydlení v přírodě

Nejmladší z kuchařů Přemek Forejt, který se stal nedávno dvojnásobným tatínkem, jak spolu s Evou Burešovou informovali na Instagramu, si zase loni v březnu pořídil v malebné obci na Prostějovsku útulný a na první pohled slušně zachovalý dvoupatrový dům se stodolou a rozsáhlými pozemky (kolem 5 a půl tisíce metrů čtverečních). Je vidět, že pánové vůbec nezaháleli a těžce vydělané peníze investovali velmi rozumně do bydlení.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy