Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Milionová investice Lucie Bílé: Zpěvačka krizi nezná, za další dva byty utratila majlant

Lucie Bílá si nepřála, aby vyšla Soukupova deska.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
investice

Zpívá jí to a zabezpečuje sebe i syna do budoucna. Lucie Bílá (57) je všechno možné, ale určitě ne peciválka, takže si umí přijít k slušným penězům. A výdělky umí taky utrácet. Nikoli za zbytečný přepych. Místo toho už desítky milionů vrazila do nemovitostí. Kromě svého panství v Otvovicích vlastní i pár bytů především po Praze, nově, jak redakce eXtra.cz zjistila v katastru nemovitostí, si dva přikoupila pár metrů od svého bydliště.

Lucie Bílá: Investovala miliony

Na tuhle dámu finanční krize zjevně nedolehla. Spíš naopak. A začátkem března měl bankéř Lucie Bílé napilno kvůli nové transakci. Musel totiž uvolnit 5,6 milionu korun, což je částka, za kterou umělkyně pod svým občanským jménem Hana Zaňáková pořídila nově dva malé byty v domácích Otvovicích.

Jsou v bytovce vzdálené od sídla Lucie pouhých 140 metrů. Podle informací z katastru nemovitosti má jedna jednotka pouze 38 metrů čtverečních a pouze jednu hlavní větší místnost, druhá kuchyň a pokoj a 48 metrů čtverečních. K oběma samozřejmě náleží také koupelny a navíc kus zahrady: u prvního bytu 79 metrů čtverečních, u druhého 41 metrů čtverečních.

Na co si asi tak Lucie byty pořizovala, to se dá jen těžko odhadovat. Stěží tam půjde bydlet, když má obrovský komfort ve svém velkém domě – podrobně jsme ho popsali zde. Je ale zdatná obchodnice, takže je možné, že je bude pronajímat. Nebo chce dopřát svým častým návštěvám luxus samostatného dočasného bydlení.

Již dříve ale za reality utrácela nemalé částky. Jak redakce eXtra.cz informovala před třemi lety, tehdy si s Radkem Filipim oba krátce po sobě pořídili byt ve starším domě v pražské Michli.

Kromě toho vlastní chalupu v Lišném, dům ve Veltrusech, luxusní apartmá na pražském Josefově (ten před časem zastavila ve prospěch expřítele) a byt ve Vršovicích.

Zkrátka moc dobře ví, do čeho je dobré ukládat peníze.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy